Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Dealz w Koszalinie – lokalizacja, godziny otwarcia, oferta

Dealz Koszalin

Sklepy Dealz w Polsce bardzo szybko zyskują na popularności. Marka z dnia na dzień zdobywa coraz większe grono stałych klientów. Do zakupów w Dealz zachęcają nie tylko atrakcyjne ceny, ale i szeroki asortyment oferowanych produktów. W wielu przypadkach na półkach w Dealz można znaleźć produkty, które nie są oferowane w innych polskich sklepach. Gdzie w Koszalinie znajduje się sklep Dealz? W jakich godzinach jest otwarty? Co można w nim kupić? Sprawdzamy!

Krótka charakterystyka sklepów Dealz w Polsce

Sklepy Dealz, które działają w Polsce stosunkowo od niedawna, wprowadzają nowy standard sprzedaży. W sklepach można znaleźć wiele produktów – począwszy od artykułów spożywczych, poprzez środki czystości, a na artykułach dla zwierząt i przemysłowych kończąc. Wiele produktów jest oferowanych w atrakcyjniejszych cenach niż w innych sklepach. Ten model biznesowy od dawna cieszy się bardzo dużą popularnością na zachodzie. Brytyjczycy chętnie robią zakupy w tak zwanych funciakach, działających pod szyldem Poundland, należącym do grupy Pepco. Właścicielem Dealz jest również Pepco Group, a Dealz jest odpowiednikiem właśnie brytyjskiego Poundlanda.

Historia marki Dealz

Pierwszy sklep Dealz otworzono w Irlandii w 2011 roku, a dwa lata później marka pojawiła się również w Hiszpanii. W Polsce pierwsza placówka została otwarta w Swarzędzu koło Poznania w lutym 2018 roku. Szybka ekspansja sprawiła, że w 2019 roku Dealz posiadał w Polsce już ponad 50 sklepów. Obecnie liczba placówek na terenie naszego kraju przekroczyła 100, a jeden ze sklepów znajduje się w Koszalinie.

Gdzie jest sklep Dealz w Koszalinie?

Sklep Dealz w Koszalinie znajduje się w galerii handlowej Emka przy ulicy Jana Pawła II 20. Centrum handlowe jest położone w północnej części miasta, w okolicach ulicy Władysława IV. Sklep Dealz prowadzi działalność na pierwszym poziomie galerii, w niewielkiej odległości od strefy gastronomicznej.

Poundland w Polsce

W jakich godzinach jest otwarty sklep Dealz w Koszalinie?

Sklep Dealz w Koszalinie jest czynny od poniedziałku do soboty. Godziny otwarcia są takie same dla każdego dnia tygodnia, a placówka jest czynna w godzinach od 9:00 do 21:00. Sklep jest czynny również w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00. Warto wspomnieć, że godziny otwarcia Dealz w Emce mogą się nieco różnić od standardowych w okolicach niektórych dni świątecznych. 

Zobacz także:  Sklepy Reporter Young w Koszalinie

Co można kupić w Dealz?

W Dealz można znaleźć wiele produktów, a asortyment jest naprawdę szeroki. Dużą popularnością cieszą się artykuły spożywcze oraz jedzenie dla zwierząt. W sklepie można kupić m.in. słodycze, np. Maltesers, które są niedostępne w innych sklepach. Na półkach można znaleźć także środki czystości oraz artykuły higieniczne i drogeryjne. Nie zawiodą się również klienci poszukujący artykułów i zabawek dla dzieci, a także narzędzi i artykułów dekoracyjnych. Lista produktów wciąż się wydłuża, a obecnie znajduje się na niej kilka tysięcy artykułów znanych marek.

Zakupy w Dealz w Koszalinie

Jeśli szukasz informacji o sklepach w naszym mieście, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie. Przedstawiamy w nim m.in. sylwetki galerii handlowych w Koszalinie, a także wiele innych placówek handlowych i usługowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl