Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Pepco w Koszalinie – gdzie są zlokalizowane?

Sklep Pepco w Koszalinie - Czerwona Torebka - ul. Poprzeczna

Sklepy w Pepco cieszą się bardzo dużą popularnością w Polsce. Szeroki asortyment oraz niskie ceny sprawiają, że z roku na rok zyskują coraz szersze grono wiernych klientów. Zakupy w Pepco można zrobić również w Koszalinie. Na terenie miasta znajduje się aż 5 sklepów popularnej marki. Sprawdź, gdzie zlokalizowane są sklepy Pepco w Koszalinie oraz który z nich jest największy.

Gdzie są zlokalizowane sklepy Pepco w Koszalinie?

Zakupy w Koszalinie można zrobić w jednym z sześciu sklepów Pepco. Są one zlokalizowane w różnych częściach miasta. Największy ze sklepów Pepco jest zlokalizowany w pasażu handlowym Czerwona Torebka przy ul. Poprzecznej w okolicach Ronda Solidarności. Dwa sklepy znajdują się w działających w mieście galeriach handlowych: Forum oraz Emka. Placówki zlokalizowane są również przy ulicy Śniadeckich oraz Traugutta.


Poniżej przedstawiamy szczegółowe lokalizacje sklepów Pepco w Koszalinie wraz z godzinami otwarcia poszczególnych placówek:

  • ul. Poprzeczna 1b (pasaż handlowy Czerwona Torebka) / pon-pt – 9:00-20:00, niedziele handlowe – 10:00-18:00
  • ul. Traugutta 37 (okolice sklepu Lidl i Biedronka) / pon-pt – 9:00-20:30, niedziele handlowe – 10:00-17:00
  • ul. Śniadeckich 6 (w pasażu przy Netto) / pon-pt – 8:30-20:00, niedziele handlowe – 9:00-18:00
  • ul. Paderewskiego 1 (galeria handlowa Forum) / pon-pt – 9:00-21:00, niedziele handlowe – 10:00-20:00
  • ul. Jana Pawła II 20 (galeria handlowa Emka) / pon-pt – 9:00-21:00, niedziele handlowe – 10:00-20:00
Największy sklep Pepco w Koszalinie
Największy sklep Pepco w Koszalinie jest zlokalizowany przy ul. Poprzecznej (Pasaż Handlowy „Czerwona Torebka”)

Asortyment sklepów Pepco

W sklepach Pepco jest oferowany bardzo szeroki asortyment produktów. W sklepach można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach ubrania zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ceny ubrań w Pepco są często znacznie niższe, niż w innych sklepach odzieżowych. Duża popularnością cieszą się ubrania i obuwie dla dzieci.

Na półkach sklepowych można znaleźć ponadto wiele artykułów dekoracyjnych oraz wyposażenia domu. W Pepco kupisz m.in. doniczki na kwiaty, ramki do obrazów, pościel oraz naczynia kuchenne. W atrakcyjnych cenach można nabyć ponadto zabawki dla dzieci – wybór jest naprawdę bardzo duży. 

Zobacz także:  Sklepy CCC w Koszalinie - gdzie są zlokalizowane popularne sklepy obuwnicze?

Sklepy podobne do Pepco

Sieć sklepów Pepco oferuje produkty sygnowane własną marką. Na polskim rynku trudno znaleźć inną sieć oferującą asortyment w podobnym stylu. Wśród sklepów podobnym do Pepco z pewnością warto wspomnieć o Kik. W sklepach Kik oferowane są głównie produkty odzieżowe, a ceny są na równie przystępnym poziomie co w Pepco. Sklep Kik w Koszalinie jest zlokalizowany w pasażu handlowym Czerwona Torebka, w bezpośrednim sąsiedztwie największego ze sklepów Pepco. Podobny asortyment dostępny jest również sklepie TEDi znajdującym się w parku handlowym Vendo Park Koszalin.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Uwaga, materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl