Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Neonet w Koszalinie – lokalizacja, oferta, zakupy online

Sklep Neonet w Koszalinie - lokalizacja, godziny otwarcia, sklep online

Sieć polskich sklepów detalicznych z elektroniką, działających pod marką NEONET, posiada w całej Polsce już niemal 300 placówek. Od kilku lat klienci mogą robić zakupy także w sklepie NEONET w Koszalinie. W 2021 roku otworzono kolejną placówkę zlokalizowaną w okolicach wiadunku na alei Monte Cassino. Oferta koszalińskich marketów ze sprzętem RTV i AGD jest bardzo szeroka. Wiele produktów, które są dostępne na oficjalnej stronie internetowej sklepu, można przetestować przed zakupem w Koszalinie. Gdzie są zlokalizowane sklepy NEONET w Koszalinie? W jakich godzinach są otwarte? Co można kupić w NEONET? Tymi informacjami dzielimy się w naszym artykule!

Gdzie jest zlokalizowany sklep Neonet w Koszalinie?

Pierwszy sklep NEONET w Koszalinie znajduje się przy ulicy Gnieźnieńskiej 45C, w południowej części miasta. NEONET jest zlokalizowany w okolicach galerii handlowej Forum i salonu samochodowego Skoda. Niegdyś w budynku, w którym dziś swoją placówkę handlową ma NEONET, znajdował się sklep z odzieżą Dream Market.

Drugi ze sklepów NEONET w Koszalinie został otwarty w drugiej połowie 2021 roku. Sklep z elektroniką znajduję się przy ulicy Dąbrowskiego 43, tuż obok nowego sklepu Pepco i na tyłach sklepu Lidl.

W jakich godzinach jest otwarty Neonet w Koszalinie?

Sklep NEONET w Koszalinie przy ulicy Gnieźnieńskiej jest otwarty od poniedziałku do soboty oraz dodatkowo w niedziele handlowe. Market jest otwierany codziennie o godzinie 10:00 i zamykany o godzinie 20:00 (w soboty – o 19:00). Z kolei sklep przy ulicy Dąbrowskiego jest czynny od poniedziału do soboty, w godzinach od 9:00 do 20:00. Godziny otwarcia mogą się nieco różnić od standardowych w okolicach dni świątecznych.

Co można kupić w sklepach sieci Neonet?

Oferta sklepów sieci Neonet jest bardzo szeroka i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. W markecie można kupić zarówno mały, jak i duży sprzęt AGD, oraz ten przeznaczony do zabudowy. W sklepie kupimy ponadto sprzęt RTV, smartfony i zegarki, komputery oraz konsole i gry. Uzupełnieniem oferty są produkty związane ze sportem i rekreacją, takie jak hulajnogi i deskorolki elektryczne, drony, a nawet zdalnie sterowane samochody.

Zobacz także:  Sklep Makro w Koszalinie

Sklep internetowy Neonet – jaki jest adres?

Neonet posiada dwa sklepy internetowe – jeden z nich znajduje się pod adresem neonet.pl, drugi pod neo24.pl. W sklepach online są podzielone na działy tematyczne, co znacznie ułatwia znalezienie poszukiwanych produktów. Przeglądając ofertę Neonet, warto zajrzeć do działów Outlet i Okazje, w których są promowane oferty objęte najwyższą przeceną. W sklepach często są organizowane wyprzedaże, a te odbywają się m.in. z okazji Black Friday oraz Świąt Bożego Narodzenia. Warto również wspomnieć, że dostawa towarów zamówionych online do wybranego salonu stacjonarnego jest bezpłatna. Podobnie może być w przypadku dostawy do domu.

Jeśli szukasz informacji o wszelkiego rodzaju placówkach handlowych i usługowych w naszym mieście, zajrzyj do działu “Zakupy w Koszalinie”.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl