Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Kino Koszalin, czyli kina w Koszalinie

Kina w Koszalinie - Multikino i kino Kryterium

Chcąc obejrzeć film na dużym ekranie, możesz wybrać się do jednego z dwóch kin działających w Koszalinie. Jednym z nich jest kilkusalowe Multikino zlokalizowane w galerii handlowej Forum (dawniej Atrium). Drugie to nieco bardziej kameralne kino Kryterium mieszczące się w Centrum Kultury 105. Szeroki repertuar obydwu kin to gwarancja, że każdy znajdzie w jednym z nich film odpowiedni dla siebie. Jakie kina są w Koszalinie? Gdzie warto wybrać się na film? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

Multikino w Koszalinie

Multikino to największe i najnowocześniejsze kino w Koszalinie. Jest zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego 1, na pierwszym piętrze galerii handlowej Forum. Z pewnością zaletą jest duży, bezpłatny parking przy centrum handlowym. Filmy można oglądać w jednej z sześciu nowoczesnych sal, z których największa może pomieścić ponad 200 widzów jednocześnie. Na terenie kina znajduje się kawiarnia oraz bar, w którym można zakupić m.in. napoje, oraz popcorn. 

Multikino w Koszalinie jest czynne przez 7 dni w tygodni, a projekcie filmów odbywają się w kilku salach jednocześnie. Bilet na film można zarezerwować przez internet, jak i zakupić tuż przed seansem w kasie kina. Szczegółowy repertuar Multikina w Koszalinie można znaleźć pod adresem multikino.pl/repertuar/koszalin.

Ceny biletów do Multikina w Koszalinie

Standardowa cena biletu do Multikina w Koszalinie obowiązująca od poniedziałku do czwartku to 16,90 zł. Od piątku do niedzieli oraz w święta za bilet na film zapłacimy 19,90 zł. Często organizowane są akcje promocyjne np. “Hit za 14,90 zł”, gdzie za bilet na film zapłacimy 14,90 zł. Z kolei w przypadku superhitów obowiązuje dopłata 3 zł do cen standardowych.

Zobacz także:  Katedra Koszalin, czyli Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koszalinie

Kino Kryterium w CK105 w Koszalinie

Kino Kryterium jest najstarszym kinem w Koszalinie. Od wielu lat jest miejscem rozrywki dla kolejnych pokoleń Koszalinian. Kryterium jest zlokalizowane w Centrum Kultury 105 (CK105), przy ulicy Zwycięstwa 105. Do dyspozycji widzów jest duża sala kinowa mogąca pomieścić nawet 425 osób jednocześnie. Miejsca siedzące znajdują się zarówno na parterze, jak i na balkonie.

Pod koniec ubiegłego wieku koszalińskie kino Kryterium przeszło gruntowny remont, a salę wyposażono m.in. w nowy system akustyczny oraz sprzęt umożliwiający projekcie filmów w formacie 3D. Warto wspomnieć, że w kinie Kryterium organizowane są różnego rodzaju akcje promujące sztukę filmową. Odbywają się tutaj seanse dyskusyjnego klubu filmowego, a także są  wyświetlane filmy dedykowane dla najmłodszych widzów.

Bilety do kina Kryterium można kupić przez internet, jak i w kasie przed seansem. Szczegółowe informacje na temat aktualnego repertuaru można znaleźć na stronie ck105.koszalin.pl.

Ceny biletów do kina Kryterium w Koszalinie

Ceny standardowych biletów na filmy w kinie Kryterium w Koszalinie zaczynają się już od 11 zł – tyle za bilet zapłacą osoby posiadające Koszalińską Kartę Dużej Rodziny (KKDR) za film wyświetlany od poniedziałku do czwartku. Bilet grupowy (min. 10 osób) w tych samych dniach to koszt 12 złotych, normalny 17 zł, a ulgowy (uczniowie, studenci i seniorzy) – 15 złotych. Bilety na filmy wyświetlane od piątku do niedzieli są droższe o 2 złote.

Do którego kina w Koszalinie warto się wybrać?

Repertuar obydwu kin w Koszalinie jest bardzo szeroki. Z pewnością każdy znajdzie w nich film odpowiedni dla siebie. Zarówno Multikino, jak i kino Kryterium to gwarancja udanego seansu filmowego. Dobry film na dużym ekranie to atrakcja dla całej rodziny. Wizyta w kinie jest bardzo dobrym sposobem na spędzenie czasu wolnego w Koszalinie.

Zobacz także:  Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki w Koszalinie
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl