Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW

Ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy nie jest rzeczą łatwą. Liczba urządzeń dostępnych na rynku oraz mnogość funkcji potrafi przysporzyć o zawrót głowy. I nie chodzi tu tylko o rodzaj kaw, które w stanie jest przyrządzić dane urządzenie. Jednym z najpopularniejszych modeli ekspresów do kawy dostępnych na polskich rynku jest od pewnego czasu ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus w wersji S100 TE651209RW. Jakie kawy można przyrządzić z pomocą ekspresu Siemens EQ.6 Plus? Jakie są zalety urządzenia? Sprawdzamy!

Kliknij i sprawdź ceny ekpresu do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW!

Krótka charakterystyka ekspresu do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW

Ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 to jeden z najpopularniejszych ekspresów dostępnych na polskich rynku. Automatyczny ekspres do kawy charakteryzuje moc 1500W, ciśnienie 15 barów oraz ceramiczny młynek. W górnej części panelu znajduje się przejrzysty, dotykowy ekran. Dzięki możliwości regulacji temperatury kawy można ją przygotować w tej najbardziej pożądanej. Producent umożliwił również zapisanie ulubionej kawy, co pozwala na jej przygotowanie za pomocą jednego przycisku. Higienę urządzenia pozwala zachować rurka do mleka, która po każdym użyciu czyści się samodzielnie. Jest to rozwiązanie znacznie bardziej praktyczne niż tradycyjne zbiorniki na mleko.

Co wyróżnia ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus S100?

Na tle innych urządzeń popularny ekspres kawowy Siemensa wyróżnia liczba kaw, które urządzenie potrafi przygotować. Dużą zaletą jest ponadto automatyczne czyszczenie oraz możliwość przygotowania dwóch kaw jednocześnie. Wielu użytkowników docenia system spieniania mleka, który również czyści się samodzielnie po każdej kawie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniem urządzenie jest wystarczające dla potrzeb przeciętnego gospodarstwa domowego. W wielu przypadkach doskonale sprawdza się również w firmowych kantynach.

Zobacz także:  Grill na balkonie - czy można grillować na balkonie lub tarasie?

Jakie kawy można przyrządzić w ekspresie do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW?

Ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW umożliwia przygotowanie wielu rodzajów kaw. Urządzenie pozwala na przygotowanie Cappuccino, Crema, Espresso, Espresso Macchiato, Latte Macchiato oraz kawy mlecznej. Przydatną funkcją jest możliwość podgrzania wody, która pozwala na zaparzenie herbaty. Dzięki niej możemy zrezygnować z tradycyjnego czajnika elektrycznego. Urządzenie pozwala ponadto na przygotowanie ciepłego, spienionego mleka – tę funkcję polubią szczególnie dzieci.

Ile kosztuje ekspres do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW?

Cena ekspresu do kawy Siemens EQ.6 Plus S100 TE651209RW waha się w przedziale od 2400 do 2500 złotych. W okresie obowiązywania promocji ekspres można kupić nieco taniej. Można uznać, że ekspres Siemens EQ.6 Plus S100 to średnia półka cenowa. W porównaniu z konkurencją oraz liczbą oferowanych funkcji wypada bardzo korzystnie. Co prawda na rynku są dostępne tańsze ekspresy, jednak nie oferują one możliwości przyrządzenia tylu kaw, ile jest w menu Siemensa EQ.6 Plus S100. Ten model ekspresu można kupić w Koszalinie m.in. w sklepie Media Markt, Media Expert, Neonet oraz RTV Euro AGD. Jest również dostępny w serwisie Allegro.

Artykuł został przygotowany na bazie własnych testów urządzenia. Jeśli szukasz publikacji na podobne tematy, znajdziesz je w dziale dom i ogród na łamach naszego portalu. Zachęcamy również do odwiedzenia innych działów tematycznych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl