Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

MWiK Koszalin, czyli Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie

MWiK Koszalin, czyli Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie, w skrócie MWiK Koszalin, to spółka, która pełni bardzo ważną funkcję w naszym mieście. Jej kluczowym zadaniem jest dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków z domów, mieszkań i wszelkiego rodzaju budynków innej użyteczności, zlokalizowanych na terenie Koszalina. Warto wiedzieć, że zakres usług MWiK Koszalin jest znacznie szerszy. Gdzie jest zlokalizowana siedziba Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Koszalinie? Za co odpowiedzialna jest spółka? W jakich godzinach są czynne biura MWiK Koszalin? Sprawdź!

Gdzie są zlokalizowane Miejskie Wodociągi w Koszalinie?

Główna siedziba spółki Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 14 w Koszalinie. Z kolei całe zaplecze techniczne z ujęciem i stacją uzdatniania wody jest zlokalizowane przy ulicy Żwirowej 18. Na dużym, zielonym terenie położonym w sąsiedztwie rzeki Dzierżęcinki, znajduje się ponad 30 studni, z których woda płynie w kranach Koszalinian. Przy ulicy Żwirowej znajduje się również Muzeum Wody.

W jakich godzinach jest otwarte biuro Miejskich Wodociągów w Koszalinie?

Biuro Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Koszalinie jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 rano do 15:00 po południu. To właśnie w tym czasie można załatwić większość spraw w Biurze Handlowym spółki.

Internetowe Biuro Obsługi MWiK Koszalin

Koszalińska spółka wodociągowo-kanalizacyjna posiada dobrze rozbudowane Internetowe Biuro Obsługi klienta. Internetowy BOK MWiK Koszalin jest dostępny pod adresem ibo.mwik.koszalin.pl. To właśnie w strefie klienta online można załatwić wiele kluczowych spraw bez wychodzenia z domu.

Czym zajmują się Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie?

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie to spółka, która jest odpowiedzialna za dostarczanie wody do mieszkań, bloków, budynków komercyjnych i użyteczności publicznej, a także wszelkiego rodzaju innych nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta. Równie ważną kwestią jest odprowadzanie wód opadowych i roztopowych kanalizacją deszczową, a także odprowadzanie ścieków. Zakres oferowanych usług obejmuje ponadto badania laboratoryjne wody oraz ścieków, a także czyszczenie kanalizacji sanitarnej i deszczowej. 

Zobacz także:  ZUS Koszalin, czyli Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Koszalinie

Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne w Koszalinie

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Koszalinie zapewniają ponadto całodobowe usługi Pogotowia Wodno-Kanalizacyjnego. Numer Pogotowia Wod.-Kan. w Koszalinie to 994. Pogotowie pomaga w usunięciu wszelkiego rodzaju awarii połączeń wodociągowo-kanalizacyjnych w naszym mieście. Zajmuje się ponadto rozwiązywaniem problemów dotyczących np. niskiego ciśnienia wody w przyłączu.

Jeśli szukasz artykułów o podobnej tematyce, z pewnością znajdziesz je w dziale miejski poradnik na łamach naszego portalu. To właśnie tam publikujemy artykuły, które ułatwiają codzienne życie w naszym mieście. Z naszych publikacji dowiesz się m.in. gdzie wyrobić paszport oraz dowód osobisty w Koszalinie, a także jak zarejestrować samochód. Baza artykułów powiększa się bardzo szybko, dlatego zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania naszej strony i obserwowania nas w mediach społecznościowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl