Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

HIPPIEZA Mielno Festival 2022 – kiedy, gdzie, bilety, kto wystąpi?

HIPPIEZA Festival Mielno 2022 - kiedy, gdzie, bilety, kto wystąpi

Festiwal HIPPIEZA w Mielnie to impreza, która powoli na stałe wpisuje się w harmonogram wydarzeń organizowanych w nadmorskim mieście położonym w okolicach Koszalina. Trzydniowa impreza przyciąga zarówno turystów, jak i mieszkańców pobliskich miejscowości. HIPPIEZA Mielno Festival to okazja do wyśmienitej zabawy, zarówno w klubach, jak i na koncertach. Tym bardziej że na scenie, jak co roku, wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. Kiedy odbędzie się HIPPIEZA Mielno Festival w 2022 roku? Gdzie odbędzie się impreza? Kto wystąpi na koncertach organizowanych w ramach wydarzenia? Gdzie kupić i ile kosztują bilety? Sprawdzamy!

Kliknij i sprawdź ceny oraz dostępność biletów

Gdzie i kiedy odbędzie się HIPPIEZA Mielno Festival w 2022 roku?

HIPPIEZA Mielno Festival 2022 odbędzie się tradycyjnie w okresie wakacyjnym. W tym roku impreza będzie trwała trzy dni, a wydarzenie rozpocznie się 4. sierpnia (czwartek) i zakończy 6. sierpnia (sobota). Festiwal HIPPIEZA odbywa się na Stadionie Miejskim Saturn w Mielnie. Obiekt jest zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza 1, w niewielkiej odległości od centrum miasta. Stadion jest oddalony zaledwie 200 metrów od mieleńskiej promenady i plaży. Festiwal muzyczny jest organizowany w ramach Mieleńskiego Lata Artystycznego.

Wybierasz się do Mielnia? Kliknij i sprawdź listę atrakcji, jakie czekają na Ciebie na miejscu!

Kto wystąpi na festiwalu HIPPIEZA 2022 w Mielnie?

Na tegorocznej edycji festiwalu HIPPIEZA w Mielnie wystąpi plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. W czwartek 4. sierpnia odbędzie się imprezka BEFORE PARTY, na której zagra Kuba Karaś. Początek zaplanowano na godzinę 20:00, a impreza ma potrwać do północy. Piątek 5. sierpnia to Dzień I HIPPIEZY w Mielnie. Wówczas na scenie pojawi się Sidney Polak, Ralph Kamiński, PRO8L3M, Szymi Szyms, Igo oraz Mery Spolsky. Pierwszy koncert zaplanowano na godzinę 17:00, a występy potrwają do północy.

Zobacz także:  Piknik militarny 2022 w Bornem Sulinowie - kiedy, gdzie, jaki jest program?

Dzień II (6. sierpnia) to koncerty Kayah, Fisz Emada Tworzywo Nosowska, Tymka, Vellow oraz Bokka. Niedzielne koncerty również rozpoczną się o godzinie 17:00 i potrwają do 24:00. Warto również wspomnieć, że HIPPIEZA to okazja do zabawy do białego rana w klubach w Mielnie. W piątek i sobotę odbędzie się afterparty w stylu Silent Disco m.in. z Zeppy Zepem, Młodym Klaksonem oraz Flirtinim.

Organizatorzy wydarzenia informują, że godziny rozpoczęcia koncertów mogą ulec zmianie, a ostateczny harmonogram pojawi się około miesiąc przed datą imprezy.

Gdzie kupić i ile kosztują bilety na HIPPIEZA Mielno Festival w 2022 roku?

Wstęp na HIPPIEZA Mielno Festival 2022 jest płatny, a bilety są już w sprzedaży. Można je nabyć w różnych konfiguracjach na stronie KupBilecik.pl – kliknij i sprawdź dostępność już teraz. Ponadto osoby, które dokonają zakupu odpowiednio wcześniej, mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Szczegółowy cennik przedstawia się następująco:

Early Bird (zakup w terminie od 27.04 do 3.05)
159 zł – bilet jednodniowy (uprawniający również do wstępu na Before Party)
249 zł – karnet dwudniowy (uprawniający również do wstępu na Before Party) 

I Tura (zakup w terminie od 4.05 do 30.06)
179 zł – bilet jednodniowy (uprawniający również do wstępu na Before Party)
289 zł – karnet dwudniowy (uprawniający również do wstępu na Before Party) 

Early Bird (zakup w terminie od 1.07)
205 zł – bilet jednodniowy (uprawniający również do wstępu na Before Party)
329 zł – karnet dwudniowy (uprawniający również do wstępu na Before Party)

Comfort Pass
799 zł – bilet trzydniowy (uprawniający również do wstępu na Before Party)

Czy warto wybrać się na festiwal HIPPIEZA w Mielnie?

Festiwal HIPPIEZA w Mielnie to okazja do doskonałej zabawy na świeżym powietrzu. Plejada gwiazd, before oraz after party, a także bliskość plaży, gdzie często przenoszą się imprezy trwające do białego rana, to gwarancja dobrych wspomnień. Jeśli szukasz informacji o ciekawych wydarzeniach kulturalnych w okolicach Mielna, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie na łamach naszego serwisu. Warto również zajrzeć do poradnika, w którym przedstawianie najlepsze atrakcje w Mielnie.

Zobacz także:  Sun Festival 2022 w Kołobrzegu - kiedy, bilety, kto wystąpi?
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl