Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Kino na leżakach w Koszalinie – kiedy i gdzie w 2022 roku?

Kino na leżakach w Koszalinie - kiedy, gdzie, jakie filmy

Kino na leżakach w Koszalinie to okazja do obejrzenia filmu w nieco nietypowych warunkach, odmiennych od tych znanych ze standardowych kin. Podobne akcje są organizowane w wielu innych polskich miastach, a filmy są wyświetlane na ekranach rozstawionych w różnych sceneriach pod chmurką. Popularna akcja została zaplanowana w tym roku również w naszym mieście. Gdzie będą wyświetlane filmy w ramach akcji kino na leżakach w Koszalinie? Jakie filmy będzie można zobaczyć? Kiedy odbędzie się pokaz filmów? Sprawdzamy?

Na kiedy zaplanowano Kino na leżakach w Koszalinie w 2022 roku?

Akcja Kino na leżakach w Koszalinie odbędzie się w wakacje 2022 roku. Pierwszy z filmów zostanie wyświetlony 4 lipca o godzinie 22:00. Z kolei drugi film zaplanowano na godzinę 21:30 w dniu 10 sierpnia. Dwa najgorętsze miesiące roku to gwarancja udanego seansu. Noce w lipcu i sierpniu są bardzo ciepłe, a wielu widzów wyposaży się ponadto w koce i coś rozgrzewającego do picia.

Gdzie będą wyświetlane filmy podczas Kina na leżakach 2022 w Koszalinie?

Filmy podczas akcji Kino na leżakach w 2022 roku będą wyświetlane w koszalińskim amfiteatrze. Okazały gmach amfiteatru jest zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej 7 w otulinie parkowych drzew. W niewielkiej odległości znajduje się ponadto Filharmonia w Koszalinie. W okolicy nie można narzekać na liczbę bezpłatnych miejsc parkingowych. Z tego powodu widzowie, którzy przybędą na seanse, z pewnością nie będą mieli problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego dla swojego samochodu.

Jakie filmy będą wyświetlone podczas Kina na leżakach 2022?

Podczas akcji Kino na leżakach w Koszalinie będzie można zobaczyć dwa filmy. Pierwszym z nich, wyświetlanym w dniu 4 lipca o godzinie 22:00 będzie film “Miłość jest blisko”. Z kolei tytuł drugiego, zaplanowane na 10 sierpnia 2022 roku na godzinę 21:30 to “Biały potok”. 

Zobacz także:  Piknik militarny 2022 w Bornem Sulinowie - kiedy, gdzie, jaki jest program?

Czy wstęp na Kino na leżakach w Koszalinie jest płatny?

Wstęp na projekcję filmów w ramach akcji Kino na leżakach w Koszalinie jest bezpłatny. Z tego powodu można spodziewać się, że w dniu wydarzeń amfiteatr odwiedzi wielu gości. Ze względu na pojemność obiektu, z pewnością nie zabraknie miejsc dla wszystkich chętnych.

Jeśli szukasz informacji o tym, co ciekawego dzieje się w naszym mieście i okolicach, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. Na bieżąco publikujemy zapowiedzi zbliżających się imprez kulturalnych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl