Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Krzysztof Cugowski w Koszalinie

Krzysztof Cugowski w Koszalinie - koncert z Zespołem Mistrzów, data, bilety

Krzysztof Cugowski już wkrótce wystąpi w Koszalinie. Wokaliście będzie akompaniował Zespół Mistrzów. To doskonała okazja, aby posłuchać największych przebojów wokalisty. A ich lista jest naprawdę długa. Kiedy odbędzie się koncert Krzysztofa Cugowskiego w Koszalinie? Ile kosztują i gdzie kupić bilety? Sprawdzamy!

Gdzie: Event Center G38, ul. Gnieźnieńska 38 (okolice CH Forum)
Kiedy: 12.02.2022 godz. 19:00
Bilety: od 109 zł – kliknij i sprawdź dostępność

Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski to wokalista, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Największą sławę artysta zdobył, będąc wokalistą grupy Budka Suflera. Zarówno solowo, jak i z zespołem, wydał wiele płyt. Utwory takie jak “Takie tango”, przez wiele tygodni gościły na czołowych miejscach list przebojów. Wraz ze swoimi synami utworzył ponadto zespół Cugowscy.

Gdzie kupić bilety na koncert Krzysztofa Cugowskiego w Koszalinie?

Ceny biletów na koncert Krzysztofa Cugowskiego w Koszalinie zaczynają się od 109 złotych. W takiej cenie wejściówki sprzedawane są w pierwszej puli biletów. Z kolei bilety z drugiej puli kosztują 119 złotych za sztukę. Bilety na koncert nie są numerowane i można je nabyć online na stronie KupBilecik.pl.


W dziale wydarzenia w Koszalinie publikujemy na bieżąco nowe informacje o nadchodzących imprezach w naszym mieście. Informujemy o najlepszych spektaklach i koncertach odbywających się w Koszalinie. W dziale udostępniamy również wyszukiwarkę imprez. Dzięki niej z pewnością znajdziesz wydarzenie, którego szukasz.

Zobacz także:  Koncert Queen Machine w Koszalinie
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl