Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Koncert Ralpha Kamińskiego w Koszalinie – data, bilety

Ralph Kamiński w Koszalinie - koncert, bilety

Już wkrótce w Koszalinie odbędzie się koncert jednego z najciekawszych artystów młodego pokolenia, Ralpha Kamińskiego. Utworów wokalisty, zaliczanych do gatunku popu alternatywnego z elementami kameralistyki, będzie można posłuchać w koszalińskiej Filharmonii. Koncert Ralpha Kamińskiego w Koszalinie jest zaplanowany na 31 stycznia 2022 roku, na godzinę 20:00. Ile kosztują bilety oraz gdzie je można kupić? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Gdzie: Filharmonia w Koszalinie
Kiedy: 31.01.2022 godz. 20:00
Bilety: od 129 złotych – kliknij tutaj i sprawdź szczegóły

Ralph Kamiński – kim jest artysta?

Ralph Kamiński, właściwie Rafał Stanisław Kamiński, to artysta urodzony w 1990 roku pochodzący z Jasła. Człowiek o wielu talentach, od wielu lat związany z muzyką. Ralph Kamiński jest nie tylko piosenkarzem, ale i kompozytorem, tekściarzem, instrumentalistą, a zarazem producentem muzycznym. Artysta ma wykształcenie muzyczne – uczył się w szkole muzycznej, a także studiował na gdańskiej Akademii Muzycznej oraz w Rotterdamie. Przed laty Kamiński wystąpił w “Szansie na sukces” oraz brał udział w eliminacjach do “X Factor”.

Ponadto był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w wielu konkursach muzycznych. Wśród najważniejszych nagród w karierze artysty warto wspomnieć, chociażby o Grand Prix Międzynarodowego Kampusu Artystycznego “FAMA” oraz nagrodach zdobytych podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Płyta wydana przez Ralpha Kamińskiego w 2021 roku zawiera własne interpretacje utworów Kory.


Bilety na koncert Ralpha Kamińskiego w Koszalinie

Bilety na koncert Ralpha Kamińskiego w Koszalinie są już dostępne w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 129 złotych. Z kolei najdroższe bilety na występ w filharmonii są sprzedawane w cenie 149 złotych. Ze względu na dużą popularność koncertów odbywających się w koszalińskiej Filharmonii, warto zarezerwować wejściówki jak najwcześniej. Ich dostępność można sprawdzić w serwisie KupBilecik.pl.

Zobacz także:  Koncert Zenka Martyniuka i zespołu Akcent w Koszalinie - data, bilety

Jeśli szukasz informacji o wydarzenia kulturalnych odbywających się w naszym mieście, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. Wyszukiwarka biletów umożliwia znalezienie interesujących koncertów, spektakli i innych imprez kulturalnych organizowanych w Koszalinie. Ponadto w dziale przedstawiamy zapowiedzi najciekawszych wydarzeń w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl