Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Antykwariaty w Koszalinie

Antykwariaty w Koszalinie

Antykwariaty w Koszalinie to miejsca, bez których wielu miłośników staroci nie wyobraża sobie codzienności. Można w nich nabyć używane książki, płyty gramofonowe, numizmaty, a nawet obrazy, meble i rzeźby. Choć handel w wielu branżach przeniósł się w znacznej części do internetu i antykwariaty swoje lata świetności mają już za sobą, to w wielu miastach tego typu placówki wciąż działają i cieszą się dużą popularnością. Kilka antykwariatów działa również na terenie Koszalina. Gdzie są zlokalizowane? W jakich godzinach są otwarte? Sprawdzamy!

Jakie antykwariaty działają w Koszalinie?

Obecnie działa kilka antykwariatów w Koszalinie. Są one zlokalizowane w różnych częściach miasta. Poza książkami i podręcznikami używanymi można w nich kupić również nowe książki. W tych samych miejscach często jest bowiem prowadzona działalność jako tradycyjna księgarnia. Lista antykwariatów w Koszalinie przedstawia się następująco:

Antykwariat Libra

Antykwariat Libra w Koszalinie znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 1, w okolicach Placu Zwycięstwa i sądu rejonowego w Koszalinie. W antykwariacie Libra można znaleźć półki pełne zarówno używanych, jak i nowych książek. Antykwariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Koszalińska księgarnia Libra prowadzi ponadto aktywnie sprzedaż w serwisie Allegro.

Antykwariat

Antykwariat z używanymi książkami i podręcznikami znajduje się również przy ulicy Zwycięstwa 79. Jest on zlokalizowany w samym centrum miasta, w niewielkiej odległości od rynku staromiejskiego i Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 rano do 17:00 po południu.

Antykwariat Literka

Antykwariat Literka w Koszalinie mieści się przy ulicy Zwycięstwa 135. Znajduje się on w okolicach dużego ronda, na którym krzyżują się ulice Zwycięstwa, Stawisińskiego oraz Pileckiego. Literka prowadzi ponadto działalność jako sklep papierniczy oraz księgarnia, dlatego oferta jest bardzo szeroka. Antykwariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-14:00.

Płyty winylowe w antykwariacie
W antykwariatach można nabyć nie tylko książki, ale również wiele innych ciekawych rzeczy np. płyty winylowe

Gdzie można kupić starocie w Koszalinie?

Przy okazji warto dodać, że antykwariaty w Koszalinie to nie jedyne miejsce, gdzie można kupić stare książki w naszym mieście. Wiele staroci można nabyć również na koszalińskiej giełdzie. Co niedziele asortyment tego typu jest wyprzedawany przez kolekcjonerów, którzy licznie odwiedzają giełdę w Koszalinie. Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, z pewnością znajdziesz je na łamach naszego portalu. Zachęcamy do odwiedzenia działów zakupy w Koszalinie oraz miejski poradnik.

Zobacz także:  Sklepy Pepco w Koszalinie - gdzie są zlokalizowane?
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl