Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

KFC w Koszalinie – gdzie są restauracje i jakie są godziny otwarcia?

Restauracja KFC w Koszalinie

Restauracje KFC w Koszalinie to jedne z najpopularniejszych lokali oferujących fast food w naszym mieście. Obok McDonald’s, to właśnie KFC cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród Koszalinian, jak i turystów przejeżdżających przez nasze miasto. W restauracjach KFC, czyli Kentucky Fried Chicken, oferowane są m.in. hamburgery, frytki oraz różnego rodzaju desery. Gdzie w Koszalinie jest KFC? W jakich godzinach lokale są otwarte? Sprawdź, w naszym artykule!

Czy w Koszalinie jest KFC?

Tak, w Koszalinie jest KFC! Na terenie miasta są dwa lokale popularnej amerykańskiej sieci restauracji szybkiej obsługi. Jeden z lokali KFC w Koszalinie jest zlokalizowany w galerii handlowej Forum, w południowej części miasta, przy ulicy Paderewskiego 1. Restauracja KFC w Forum znajduje się w strefie restauracyjnej zlokalizowanej na pierwszym piętrze. Najbliżej do niej będzie miał, parkując swój samochód na dachu galerii (po wjeździe na dach skręć w lewo i zaparkuj na samym końcu). Natomiast wchodząc głównym wejściem od strony ulicy Gnieźnieńskiej, kieruj się schodami ruchomymi lub windą w górę.

Druga, większa restauracja KFC w Koszalinie jest zlokalizowana w północno-zachodniej części miasta, przy ulicy Juliana Fałata 19. KFC znajduje się tuż przy Rondzie Kardynała Ignacego, w niewielkiej odległości od Politechniki Koszalińskiej, stadionu Gwardii Koszalin oraz koszalińskiej giełdy. W tym lokalu, poza możliwością zjedzenia na miejscu, jest również możliwość złożenia zamówienia bez wychodzenia z samochodu (Drive-through).

Jakie są godziny otwarcia KFC w Koszalinie?

Restauracje KFC w Koszalinie są otwarte przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Różne są natomiast godziny otwarcia każdego z lokali. KFC w Forum jest czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:30 do 21:00. Ten sam lokal w niedziele jest otwarty od 12:00 do 20:00. Nieco dłużej czynne jest KFC zlokalizowane przy ulicy Juliana Fałata. Lokal w okolicach Politechniki Koszalińskiej jest czynny od niedzieli do czwartku w godzinach od 7:00 do 1:00 w nocy. W piątki i soboty KFC jest otwierane również o 7:00 rano, a czynne jest do 2:00 w nocy.

Zobacz także:  Sklepy Żabka w Koszalinie - adresy, godziny otwarcia, franczyza

Dostawa do domu z KFC w Koszalinie

Dostawa z KFC w Koszalinie jest jak najbardziej możliwa. Zamówienia realizuje restauracja zlokalizowana przy ulicy Juliana Fałata. Aby złożyć zamówienie z KFC, wystarczy wejść na stronę kfc.pl, podać swój adres, a następnie wybrać odpowiednie produkty z menu. Ile kosztuje dostawa z KFC? Dostawa do domu jest bezpłatna, a minimalna wartość zamówienia wynosi 20 złotych. Warto wspomnieć, że swoje zamówienie można złożyć online również z opcja odbioru osobistego – te obsługuje również druga z restauracji znajdujących się w Koszalinie.


Jeśli szukasz najlepszej restauracji fastfood w Koszalinie, zajrzyj do działu zakupy znajdującego się na łamach naszego serwisu. Znajdziesz w nim m.in. informacje o drugiej popularnej sieci McDonald’s, która również ma swoje lokale w naszym mieście.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl