Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Reporter Young w Koszalinie

Sklep Reporter Young w Koszalinie

Reporter Young to marka odzieżowa oferująca szeroki asortyment ubrań dla dzieci i młodzieży. Niegdyś pod szyldem Reporter działały również sklepy oferujące odzież dla dorosłych, jednak z czasem przekształcono je w sklepy Medicine. Dziś zakupy w sklepach Reporter Young można robić również w Koszalinie. Gdzie jest zlokalizowany sklep Reporter Young w Koszalinie? W jakich godzinach jest otwarty? Jaki asortyment jest oferowany w sklepach Reporter? Sprawdzamy!

Gdzie jest zlokalizowany sklep Reporter Young w Koszalinie?

Sklepy Reporter Young w Koszalinie znajdują się obecnie w dwóch lokalizacjach. Jeden ze sklepów mieści się na terenie galerii handlowej Forum w południowej części miasta. Z kolei drugi z salonów odzieżowych dla dzieci i młodzieży znajduje się w galerii Emka na północy Koszalina. Obydwa centrum handlowe dysponują wygodnymi parkingami dla klientów. Ponadto w pobliżu sklepów znajdują się liczne przystanki autobusowe MZK Koszalin.

W jakich godzinach są czynne koszalińskie sklepy Reporter Young?

Godziny otwarcia obydwu sklepów Reporter Young w Koszalinie są takie same dla obu lokalizacji. Zarówno sklep Reporter Young w Emce, jak i w Forum jest czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Zakupy od poniedziałku do soboty można robić w Reporter Young w godzinach od 9:00 rano do 21:00 wieczorem. Z kolei w niedziele handlowe salony odzieżowe są czynne nieco krócej, bo od godziny 10:00 do 20:00.

Co można kupić w sklepach Reporter Young?

Sklepy Reporter Young oferują szeroki asortyment odzieży, obuwia oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów dla dzieci i młodzieży. Poza ubraniami w Reporter Young można nabyć m.in. plecaki oraz gadżety szkolne. Podczas wyprzedaży wiele produktów jest oferowanych w cenach niższych od standardowych. Z tego powodu, odwiedzając sklep internetowy marki, warto zajrzeć do działów Wyprzedaż. Warto również dodać, że zamówienia online z Reporter Young można odebrać w sklepach stacjonarnych.

Zobacz także:  Giełda w Koszalinie - gdzie i kiedy jest otwarta?

Na koniec zachęcamy do odwiedzenia działu zakupy w Koszalinie. To właśnie tam publikujemy artykuły dotyczące sklepów wielu marek, galerii handlowych, sklepów budowlanych i innych placówek handlowych zlokalizowanych na terenie Koszalina.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl