Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Gdzie szukać ofert pracy w Koszalinie?

Praca w Koszalinie - ogłoszenia

Przeglądając portale ogłoszeniowe, można znaleźć wiele ofert pracy w Koszalinie i okolicach. Ogłoszenia dotyczą etatów oferowanych w wielu zawodach i specjalizacjach. Działalność produkcyjną na terenie naszego miasta prowadzi bowiem kilka dużych firm. Wiele posad jest także oferowanych w sklepach prowadzących sprzedaż w lokalnych galeriach handlowych i marketach. Ponadto przed wakacjami portale ogłoszeniowe zapełniają się ofertami pracy nad morzem w Mielnie i innych miejscowościach położonych w okolicach Koszalina. Sprawdź, gdzie szukać ofert pracy w Koszalinie!

Największe portale z ofertami pracy

Pierwszym krokiem w znalezieniu pracy w Koszalinie z pewnością powinno być przejrzenie największych portali ogłoszeniowych. Obecnie najpopularniejszych serwisem dla osób poszukujących zatrudnienia w Polsce jest portal Pracuj.pl. W momencie przygotowywania naszego artykułu, na portalu było dostępnych ponad 500 ofert pracy w Koszalinie. Mnóstwo ogłoszeń można także znaleźć w serwisie Indeed.com – ten z portal jest akumulatorem ofert z pracy z wielu innych portali. Warto również zajrzeć do najpopularniejszego w Polsce serwisu z ogłoszeniami lokalnymi OLX. To właśnie na łamach tego ostatniego, można znaleźć wiele ofert pracy sezonowej nad morzem.

Oferty pracy z koszalińskiego Urzędu Pracy

Wiele ofert pracy można także znaleźć w koszalińskim Urzędzie Pracy. Lista ofert zatrudnienia jest zawsze bardzo długa i zawiera zarówno ofert pracy na pełen etat, jak i staże w Koszalinie. Informację o aktualnych ofertach pracy można znaleźć na stronie internetowej PUP w Koszalinie pod adresem koszalin.praca.gov.pl/oferty-pracy. Serwis jest podzielony na kilka sekcji, które ułatwiają przeglądanie aktualnych ogłoszeń. Na stronie można znaleźć m.in. oferty pracy dla seniora, osób niepełnosprawnych, a także etaty w innych krajach europejskich.

Największe firmy w Koszalinie i bezpośrednia aplikacja do pracy

Dobrym pomysłem może być ponadto bezpośredni kontakt z firmą, w której chcielibyśmy podjąć zatrudnienie. Swoją działalność na terenie Koszalina prowadzi wiele firm z różnych branż. Siedziby tych największych znajdują się w większości na terenie koszalińskiej strefy ekonomicznej. Do największych pracodawców w Koszalinie można z pewnością zaliczyć firmy takie jak Espersen (przetwórstwo ryb), Kospel (produkcja urządzeń grzewczych), Meden-Inmed (producent sprzętu medycznego), EkoWodrol, NordGlass (szyby) oraz Coca-Cola.

Zobacz także:  Urząd Skarbowy w Koszalinie - zasięg terytorialny, adres, godziny otwarcia

Często oferty pracy są dostępne w sklepach działających w koszalińskich centrach handlowych Forum i EMKA. Wkrótce nowe oferty pracy będą dostępne na terenie parku handlowego Koszalin Power Center, gdzie swoje siedziby będzie miał m.in. sklep Leroy Merlin oraz Agata Meble. Jeśli szukasz pracy w Koszalinie, warto sprawdzić działy “Kariera” na oficjalnych stronach internetowych poszczególnych marek.

Praca w urzędach w Koszalinie

Z kolei, jeśli szukasz pracy w jednym z urzędów działających na terenie Koszalina, znajdziesz je na stronach internetowych poszczególnych jednostek administracyjnych lub w Biuletynie Informacji Publicznej. Urząd Miejski w Koszalinie posiada dedykowaną wyszukiwarkę aktualnych ofert pracy, którą można znaleźć pod adresem bip.koszalin.pl. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Starostwa Powiatowego w Koszalinie – nabór pracowników jest ogłaszany pod adresem bip.powiat.koszalin.pl. Na tej samej zasadzie działa większość urzędów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl