Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Komfort w Koszalinie – lokalizacja, godziny otwarcia, dostawa

Sklep Komfort w Koszalinie - lokalizacja, godziny otwarcia, dostawa, zakupy online

Komfort to powszechnie rozpoznawana w Polsce marka sklepów z artykułami wykończeniowymi. W Komforcie można nabyć m.in. wykładziny dywanowe, panele, płytki oraz drzwi, a różnorodność oferty jest bardzo duża. Jeden z marketów działających pod marką Komfort znajduje się w Koszalinie. Jest to obecnie największy sklep z tego typu asortymentem w naszym mieście. Gdzie jest zlokalizowany sklep Komfort w Koszalinie? W jakich godzinach jest czynny? Jak wygląda pełna oferta sklepu? Tego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

Gdzie jest zlokalizowany sklep Komfort w Koszalinie?

Sklep Komfort w Koszalinie jest zlokalizowany przy ulicy Połczyńskiej 32. Sklep znajduje się  tuż przy Rondzie Solidarności, po lewej stronie po zjeździe w kierunku centrum miasta. Duży, czerwony budynek nie sposób przeoczyć, przejeżdżając przez okolicę. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się Targowisko Miejskie. Warto wspomnieć, że niegdyś sklep Komfort w Koszalinie zajmował całą powierzchnię budynku zlokalizowane przy ulicy Połczyńskiej 32. Dziś w tej samej lokalizacji niemal połowę powierzchni zajmuje Outlet Nexterio, o zbliżonym asortymencie do Komfortu. Tuż przy sklepie znajduje się duży, bezpłatny parking, na którym praktycznie zawsze można znaleźć wolne miejsce. 

W jakich godzinach jest otwarty Komfort w Koszalinie?

Sklep Komfort w Koszalinie jest czynny od poniedziałku do soboty. Natomiast w niedziele jest zamknięty. Od poniedziałku do piątku zakupy w koszalińskim Komforcie można robić od godziny 10:00 do 18:00. W soboty sklep jest otwarty nieco krócej – jest otwierany o godzinie 10:00 i zamykany o 15:00. 

Co można kupić w sklepie Komfort?

Marka Komfort jest powszechnie kojarzona z dywanami. W sklepie jednak można znaleźć znacznie szerszy asortyment produktów. Poza dywanami, wykładzinami dywanowymi i PCV, w Komforcie dostępne są ponadto panele podłogowe, drzwi, a nawet meble kuchenne do zabudowy. Uzupełnienie stanowią wszelkiego rodzaju artykuły dekoracyjne do domu. Większość produktów jest dostępnych w pakiecie z montażem – wówczas cena jednostkowa zakupu jest nieco niższa. Wygodną opcją jest także dostawa do domu przez firmę transportową współpracującą ze sklepem. Dostawa z Komfort jest szczególnie przydatna w przypadku produktów o większych rozmiarach, na przykład wykładzin dywanowych o szerokości 4 metrów.

Zobacz także:  Koszalin Power Center - kiedy otwarcie? Jakie sklepy znajdą się na terenie nowego parku handlowego w Koszalinie?

Sklep online Komfort i zakupy z odbiorem osobistym w Koszalinie

Sklep Komfort posiada także rozbudowany sklep internetowy. Asortyment dostępny online jest znacznie szerszy niż ten dostępny w sklepach stacjonarnych. Sklep internetowy jest podzielony na działy tematyczne. To znacznie ułatwia odnalezienie wybranych produktów. Łazienki, kuchnie, meble, podłogi, oświetlenie, drzwi, dywany i dekoracje to działy, w których można znaleźć setki, a nawet tysiące różnorakich produktów. Dużą popularnością cieszy się także dział Outlet z wyprzedawanymi produktami, na które przeceny sięgają nawet 70 procent. Warto wspomnieć, że towary zamówione online mogą być dostarczone bezpłatnie do sklepu stacjonarnego Komfortu. Również tego zlokalizowanego w Koszalinie. W przypadku zamówień powyżej 1500 zł również dostawa kurierem do domu jest bezpłatna.

Jeśli poszukujesz informacji o sklepach w Koszalinie, zapraszamy do działu zakupy. Przedstawiamy w nim sklepy i firmy usługowe działające na terenie naszego miasta.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl