Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy 4F w Koszalinie

Sklepy 4F w Koszalinie - adresy, godziny otwarcia

Marka 4F, należąca do spółki OTCF, to jedna z najpopularniejszych marek odzieży sportowej w Polsce. Co więcej, produkty 4F są znane również w wielu innych krajach Europy. Sklepy działające pod szyldem 4F znajdują się w wielu polskich miastach. Zakupy odzieżowe w 4F można zrobić również w Koszalinie, w jednej z dwóch lokalizacji. Gdzie znajdują się sklepy 4F w Koszalinie? Jakie są ich godzinny otwarcia? Jakie produkty można kupić w sklepach 4F? Sprawdzamy!

Kliknij i odwiedź sklep internetowy 4F

Gdzie są sklepy 4F w Koszalinie?

W Koszalinie są dwa sklepy marki 4F. Jeden z nich znajduje się w galerii handlowej Forum w południowej części miasta. Sklep znajduje się przy ulicy Paderewskiego 1, na pierwszym poziomie centrum handlowego. Z kolei drugi ze sklepów 4F mieści się w północnej części miasta i jest zlokalizowany w galerii handlowej Emka, przy ulicy Jana Pawła II 20. Przy obydwu galeriach znajdują się bezpłatne parkingi dla klientów. Dojazd jest możliwy również autobusami MZK Koszalin.

Warto wspomnieć, że w sezonie letnim namioty sklepowe 4F są czynne również w wielu miejscowościach nadmorskich. Wówczas zakupy można zrobić m.in. w namiocie 4F zlokalizowanym w Mielnie oraz Łazach. Swoje sklepy 4F posiada również w Białogardzie, Słupsku oraz Kołobrzegu.

W jakich godzinach jest otwarty sklep 4F w Koszalinie?

Godziny otwarcia sklepów 4F w Koszalinie są takie same dla obydwu lokalizacji. Zarówno sklep 4F w Forum, jak i w Emce jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 rano do 21:00 wieczorem. Ponadto sklepy polskiej marki odzieżowej są czynne w niedziele handlowe. Warto wspomnieć, że godziny otwarcia mogą się różnić w dni wypadające w okolicach świąt. Wówczas godziny otwarcia galerii są często nieco krótsze.

Zobacz także:  Planus Market w Koszalinie

4F – co to za firma?

4F to marka odzieży sportowej należąca do polskiej spółki OTCF, której założycielem jest Igor Klaj. Historia marki sięga 2003 roku, kiedy to spółka zdecydowała się stworzyć drugą obok Outhorn markę odzieży sportowej w swoim portfolio. Tym samym powstało 4F, które początkowo nosiło nazwę 4Fun. Dziś pod marką 4F działa w Polsce ponad 200 sklepów, a niemal drugie tyle jest czynnych sezonowo w postaci stoisk partnerskich. Ponadto marka 4F jest partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz komitetów kilku innych państw. Odzież 4F można nabyć w sklepach zlokalizowanych w kilkudziesięciu krajach. Obecni lub byli ambasadorzy marki 4F to m.in. Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Kamil Stoch, Maciej Kot, Wilfredo Leon oraz Łukasz Kubot.

Co można kupić w sklepach 4F?

W sklepach 4F jest oferowana odzież sportowa przeznaczona do uprawiania wielu dyscyplin. Wysoka jakość oferowanych produktów sprawia, że odzież 4F jest wykorzystywana nie tylko przez amatorów, ale i przez profesjonalistów. W sklepach można znaleźć szeroki wybór ubrań sportowych dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci. Ponadto na półkach znajdziemy profesjonalne obuwie sportowe. Z kolei pod marką 4F Fuel są oferowane różnego rodzaju odżywki, przekąski oraz suplementy dla sportowców.

Sklep internetowy 4F, czyli zakupy w 4F z dostawą do Koszalina

Warto wiedzieć, że marka 4F posiada również rozbudowany sklep internetowy. Znajduje się on pod adresem 4f.com.pl. Sklep internetowy 4F jest podzielony na kategorie tematyczne, które ułatwiają znalezienie poszukiwanych produktów. Przeglądając ofertę, warto zajrzeć do działu Wyprzedaże. To właśnie tam można znaleźć wiele atrakcyjnych cenowo produktów. Duże promocje w 4F są ponadto organizowane sezonowo. Bezpłatna wysyłka z 4F jest dostępna dla wszystkich zamówień o wartości większej niż 99 złotych. Z kolei dostawa do sklepu 4F w Koszalinie jest zawsze bezpłatna. Wówczas zamówienie można odebrać osobiście w jednej z dwóch koszalińskich lokalizacji.

Zobacz także:  Sklep meblowy Bodzio w Koszalinie - adres, godziny otwarcia, asortyment

Jeśli szukasz informacji o najlepszym miejscach na zakupy w naszym mieście, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie. Przedstawiamy w nim m.in. sylwetki koszalińskich galerii handlowych, sklepu sportowego Decathlon oraz sklepów wielu innych popularnych i lubianych marek.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl