Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Biuro nieruchomości w Koszalinie – które jest największe?

Biuro nieruchomości z Koszalina - które jest największe

Na terenie Koszalina swoją działalność prowadzi kilkadziesiąt biur nieruchomości. Wiele agencji ma długą tradycję, sięgającą nawet kilkudziesięciu lat wstecz. Koszalińskie agencje nieruchomości rozrastały się wraz z rozwojem lokalnego rynku, a dziś siedziby tych największych znajdują się w okolicach centrum miasta. Ponadto wielu deweloperów posiada własne biura sprzedaży zlokalizowane bezpośrednio na terenie powstających inwestycji. Dziś sprawdzamy, które biura nieruchomości w Koszalinie są największe oraz w ofercie, których znajduje się najwięcej ofert!

Aby poznać biura nieruchomości działające w Koszalinie, postanowiliśmy odwiedzić najpopularniejszy portal z ogłoszeniami nieruchomości Otodom. To właśnie tam swoje wizytówki posiadają największe firmy z branży. Obecnie na portalu są zarejestrowane aż 53 biura nieruchomości z Koszalina. Całkowita liczba ogłoszeń dotyczących sprzedaży domów, mieszkań i działek w Koszalinie, wystawionych wyłącznie przez biura nieruchomości, to łącznie niemal 600 ofert.

Na wstępie warto wspomnieć, że wiele biur nieruchomości z Koszalina działa nie tylko na terenie miasta, ale i całego regionu. Niektóre z firm specjalizują się w sprzedaży nieruchomości zlokalizowanych w pasie nadmorskich, w miejscowościach takich jak Mielno, Sarbinowo, czy też Łazy. Inne posiadają swoja oddziały również poza Koszalinem. Zwiększając obszar wyszukiwań w serwisie Otodom do powiatu koszalińskiego, liczba ofert sprzedaży wystawionych przez biura nieruchomości z Koszalina, przekracza okrągły tysiąc.

W związku z tym, że publikacja ogłoszeń w serwisie Otodom jest płatna, dlatego w wielu przypadkach znacznie więcej ofert można znaleźć bezpośrednio na stronach poszczególnych biur. Z tego powodu sprawdziliśmy liczbę ofert widocznych na stronach biur nieruchomości, na które trafiliśmy na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Które biuro nieruchomości z Koszalina jest największe?

Najwięcej ofert nieruchomości znaleźliśmy na stronie biura nieruchomości Invest. Firma, której siedziba mieści się przy ulicy 1-go Maja 14/2, ma w swojej ofercie aż 1320 nieruchomości. W ofercie znajdują się wszystkie rodzaje nieruchomości – począwszy od mieszkań, domów i działek, a na obiektach komercyjnych kończąc.

Zobacz także:  Nowe mieszkania w Koszalinie, czyli aktualne inwestycje deweloperskie na terenie Koszalina

Niewiele mnie ofert znajduje się na stronie agencji nieruchomości Indahouse. Firma z siedzibą przy ulicy Bukowej 29A dysponuje bazą 1080 ogłoszeń. Do sprzedaży oferowane są nieruchomości nie tylko położone w Koszaline, ale i w innych miejscowościach oddalonych od naszego miasta nawet.

W okolicach tysiąca ofert jest również dostępnych na stronie biura nieruchomości Royal. Aktualnie do sprzedaży lub wynajmu oferowanych jest 993 nieruchomości różnego rodzaju. Siedziba agencji znajduje się przy Placu Gwiaździstym 7.

Z kolei na witrynie biura nieruchomości Ankam widocznych jest obecnie około 950 ogłoszeń. Ze strony dowiadujemy się, że firma działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat. To z pewnością klasyfikuje biuro w gronie tych, działających na koszalińskim rynku najdłużej.

Dokładnie o 100 ofert mniej znajdziemy na stronie biura nieruchomości Gama. Ta agencja mieści się w południowej części miasta, przy ulicy 4-go Marca 23h, w okolicach Wodnej Doliny i w niewielkiej odległości od centrum handlowego Forum.

Ponad 450 ofert na swojej stronie internetowej ma z kolei biuro EmHouse. Firma ma swoją siedzibę przy ulicy Piłsudskiego 43, a swój oddział zamiejscowy posiada także w Kołobrzegu.

Na stronie internetowej Centrum Nieruchomości Urbanowicz z Koszalina znajduje się obecnie około 250 ofert sprzedaży. Główna siedziba biura znajduje się przy ulicy Andersa 2, w niewielkiej odległości od Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Historia działalności biura sięga ponad 20 lat.

Koszalińskie biura nieruchomości

Na terenie Koszalina działa obecnie ponad 50 biur nieruchomości. Zmienność na rynku sprawia, że liczba aktywnie działających agencji zmienia się z miesiąca na miesiąc. Wiele firm wpisało się na stałe w mapę biznesową Koszalina. Z drugiej strony niektóre z biur działały tymczasowo, wycofując się z branży. Warto wspomnieć, że wiele firm, poza pośrednictwem, zajmuje się świadczeniem usług dodatkowych takich jak m.in. doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.

Zobacz także:  Mieszkanie Plus w Koszalinie, czyli Narodowy Program Mieszkaniowy

Jeśli chcesz śledzić na bieżąco zmiany na koszalińskim rynku mieszkań, domów i działek, zachęcamy do częstych odwiedzin działu nieruchomości w Koszalinie znajdującego się na łamach naszego serwisu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Uwaga, materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl