Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Biuro nieruchomości w Koszalinie – które jest największe?

Biuro nieruchomości z Koszalina - które jest największe

Na terenie Koszalina swoją działalność prowadzi kilkadziesiąt biur nieruchomości. Wiele agencji ma długą tradycję, sięgającą nawet kilkudziesięciu lat wstecz. Koszalińskie agencje nieruchomości rozrastały się wraz z rozwojem lokalnego rynku, a dziś siedziby tych największych znajdują się w okolicach centrum miasta. Ponadto wielu deweloperów posiada własne biura sprzedaży zlokalizowane bezpośrednio na terenie powstających inwestycji. Dziś sprawdzamy, które biura nieruchomości w Koszalinie są największe oraz w ofercie, których znajduje się najwięcej ofert!

Agencje nieruchomości z Koszalina

Aby poznać biura nieruchomości działające w Koszalinie, postanowiliśmy odwiedzić najpopularniejszy portal z ogłoszeniami nieruchomości Otodom. To właśnie tam swoje wizytówki posiadają największe firmy z branży. Obecnie na portalu są zarejestrowane aż 53 biura nieruchomości z Koszalina. Całkowita liczba ogłoszeń dotyczących sprzedaży domów, mieszkań i działek w Koszalinie, wystawionych wyłącznie przez biura nieruchomości, to łącznie niemal 600 ofert.

Na wstępie warto wspomnieć, że wiele biur nieruchomości z Koszalina działa nie tylko na terenie miasta, ale i całego regionu. Niektóre z firm specjalizują się w sprzedaży nieruchomości zlokalizowanych w pasie nadmorskich, w miejscowościach takich jak Mielno, Sarbinowo, Chłopy, czy też Łazy. Inne posiadają swoja oddziały również poza Koszalinem. Zwiększając obszar wyszukiwań w serwisie Otodom do powiatu koszalińskiego, liczba ofert sprzedaży wystawionych przez biura nieruchomości z Koszalina, przekracza okrągły tysiąc.

W związku z tym, że publikacja ogłoszeń w serwisie Otodom jest płatna, dlatego w wielu przypadkach znacznie więcej ofert można znaleźć bezpośrednio na stronach poszczególnych biur. Z tego powodu sprawdziliśmy liczbę ofert widocznych na stronach biur nieruchomości, na które trafiliśmy na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Które biuro nieruchomości z Koszalina jest największe?

Na liście największych biur nieruchomości z Koszalina znajdują się m.in. firmy takie jak Invest, Indahouse, Royal, Ankam oraz Gama. Poniżej prezentujemy listę największych agencji pośrednictwa w naszym mieście wraz z krótką charakterystyką każdej z nich.

Zobacz także:  Ceny mieszkań w Mielnie - ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Mielnie?

Invest

Najwięcej ofert nieruchomości znaleźliśmy na stronie biura nieruchomości Invest. Firma, której siedziba mieści się przy ulicy 1-go Maja 14/2, ma w swojej ofercie aż 1320 nieruchomości. W ofercie znajdują się wszystkie rodzaje nieruchomości – począwszy od mieszkań, domów i działek, a na obiektach komercyjnych kończąc.

Indahouse

Niewiele mnie ofert znajduje się na stronie agencji nieruchomości Indahouse. Firma z siedzibą przy ulicy Bukowej 29A dysponuje bazą 1080 ogłoszeń. Do sprzedaży oferowane są nieruchomości nie tylko położone w Koszaline, ale i w innych miejscowościach oddalonych od naszego miasta nawet.

Royal

W okolicach tysiąca ofert jest również dostępnych na stronie biura nieruchomości Royal. Aktualnie do sprzedaży lub wynajmu oferowanych jest 993 nieruchomości różnego rodzaju. Siedziba agencji znajduje się przy Placu Gwiaździstym 7.

Ankam

Z kolei na witrynie biura nieruchomości Ankam widocznych jest obecnie około 950 ogłoszeń. Ze strony dowiadujemy się, że firma działa na rynku nieruchomości od ponad 30 lat. To z pewnością klasyfikuje biuro w gronie tych, działających na koszalińskim rynku najdłużej.

Gama

Dokładnie o 100 ofert mniej znajdziemy na stronie biura nieruchomości Gama. Ta agencja mieści się w południowej części miasta, przy ulicy 4-go Marca 23h, w okolicach Wodnej Doliny i w niewielkiej odległości od centrum handlowego Forum.

EmHouse

Ponad 450 ofert na swojej stronie internetowej ma z kolei biuro EmHouse. Firma ma swoją siedzibę przy ulicy Piłsudskiego 43, a swój oddział zamiejscowy posiada także w Kołobrzegu.

Centrum Nieruchomości Urbanowicz

Na stronie internetowej Centrum Nieruchomości Urbanowicz z Koszalina znajduje się obecnie około 250 ofert sprzedaży. Główna siedziba biura znajduje się przy ulicy Andersa 2, w niewielkiej odległości od Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Historia działalności biura sięga ponad 20 lat.

Koszalińskie biura nieruchomości

Na terenie Koszalina działa obecnie ponad 50 biur nieruchomości. Zmienność na rynku sprawia, że liczba aktywnie działających agencji zmienia się z miesiąca na miesiąc. Wiele firm wpisało się na stałe w mapę biznesową Koszalina. Z drugiej strony niektóre z biur działały tymczasowo, wycofując się z branży. Warto wspomnieć, że wiele firm, poza pośrednictwem, zajmuje się świadczeniem usług dodatkowych takich jak m.in. doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.

Zobacz także:  Ceny na koszalińskim rynku mieszkaniowym wciąż pną się w górę (lipiec 2021)

Jeśli chcesz śledzić na bieżąco zmiany na koszalińskim rynku mieszkań, domów i działek, zachęcamy do częstych odwiedzin działu nieruchomości w Koszalinie znajdującego się na łamach naszego serwisu.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl