Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Festyn strażacki z okazji Dnia Dziecka w Koszalinie

Festyn strażacki w Koszalinie

Już na początku czerwca najmłodszych mieszkańców miasta i okolic czeka nie lada atrakcja. Na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie odbędzie się festyn strażacki z okazji Dnia Dziecka pod hasłem “Bądź bezpieczny w domu i na wakacjach”. Festyn dla dzieci to nie tylko doskonała okazja do zabawy, ale i do poznania najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka w Koszalinie? Sprawdzamy!

Kiedy odbędzie się festyn strażacki z okazji Dnia Dziecka w Koszalinie?

Festyn strażacki z okazji Dnia Dziecka w Koszalinie odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022 roku. Impreza dla najmłodszych zostanie zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, który co roku jest obchodzony 1 czerwca. Zgodnie z zapowiedzią organizatorów festyn strażacki rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00. O ile pogoda dopisze, festyn z pewnością odwiedzą tłumnie całe rodziny. Wraz z Komendą Miejską PSP Koszalin, współorganizatorami wydarzenia jest PSG, Energa, KOWR Koszalin oraz Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Karnieszewice.

Gdzie odbędzie się festyn dla dzieci w Koszalinie?

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Koszalinie odbędzie się na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie zlokalizowanej przy Alei Monte Cassino 10. Atrakcje dla najmłodszych zaplanowano na przyległym placu Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Jednostka jest zlokalizowana w północno-wschodniej części miasta, w okolicach skrzyżowania Alei Monte Cassino z ulicą Młyńską oraz Juliana Fałata. Po przeciwnej stronie Alei znajduje się Park im. Tadeusza Kościuszki. Wstęp na festyn jest bezpłatny.

Jeśli szukasz informacji na temat najciekawszych imprez organizowanych na terenie naszego miasta, zajrzyj do działu wydarzenia w Koszalinie. To właśnie tam przedstawiamy nadchodzące wydarzenia, których nie można przegapić.

Zobacz także:  Bezpieczne Wakacje 2022 w Koszalinie - harmonogram
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl