Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Action w Koszalinie już otwarty

Sklep Action w Koszalinie - kiedy otwarcie, lokalizacja, oferta

Wielu klientów z niecierpliwością oczekiwało dnia, w którym zostanie otwarty sklep Action w Koszalinie. Pod popularnym szyldem działa wiele placówek na terenie całej Polski. Sieć cieszy się dużą popularnością również w innych krajach Europy. Od 14 kwietnia 2022 roku zakupy w Action można robić również w naszym mieście. Sklep Action to dyskont niespożywczy z wszelkiego rodzaju artykułami przeznaczonymi dla gospodarstwa domowego. Market wyróżnia szeroki asortyment oferowanych produktów oraz atrakcyjne ceny. W jakich godzinach jest otwarty sklep Action w Koszalinie? Gdzie mieści się nowy market? Co można kupić w sklepach Action? Sprawdzamy!

Gdzie jest zlokalizowany sklep Action w Koszalinie?

Sklep Action w Koszalinie mieści się na terenie Vendo Park przy ulicy Holenderskiej 72. Park handlowy, na którym powstał nowy market, znajuje się w północnej części miasta, na osiedlu Unii Europejskiej. Dojazd do sklepu Action jest możliwy od strony ulicy Władysława IV. Sklep Action powstał naprzeciwko marketu z elektroniką Media Expert. Na terenie parku handlowego znajduje się wiele bezpłatnych miejsc parkingowych. Dojazd możliwy jest również autobusami MZK Koszalin, a najbliższe przystanki są oddalone od sklepu zaledwie 200 metrów. 

Kiedy będzie otwarcie sklepu Action w Koszalinie?

Sklep Action w Koszalinie jest otwarty od 14 kwietnia 2022 roku. W pierwszym kwartale bieżącego roku zakończono budowę nowej hali na terenie Vendo Park w Koszalinie, w której znajduje się sklep. Z kolei w marcu rozpoczęto zatowarowanie.

Sklep Action w Koszalinie
Artykuły ogrodowe w koszalińskim sklepie Action
Oferta sklepu Action w Koszalinie
Zabawki w sklepie Action Koszalin
Artykuły do ogrodu w sklepie Action
Oferta artykułów sezonowych
Artykuły wyposażenia domu w Action

W jakich godzinach czynny jest sklep Action w Koszalinie?

Sklep Action w Koszalinie jest czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Zakupy w Action od poniedziałku do piątku można robić w godzinach od 9:00 rano do 21:00 wieczorem. Z kolei sklep w soboty otwarty jest nieco krócej, bo od godziny 9:00 do 13:00. Warto wiedzieć, że godziny otwarcia sklepu Action mogą nieco różnić się od standardowych w dni okołoświąteczne.

Zobacz także:  Sklep Reserved w Koszalinie - gdzie jest zlokalizowany?

Co można kupić w sklepach Action?

Sklepy Action są określane mianem dyskontów, w których są oferowane wszelkiego rodzaju produkty przemysłowe. Na półkach marketów Action można znaleźć artykuły do wyposażenia domu, kuchni, biura, czy też sprzątania i przechowywania. W sklepach jest oferowany ponadto szeroki asortyment zabawek, a także produktów zaliczanych do grupy “Zrób to sam” i hobby. Dużą popularnością cieszą się ponadto artykuły pielęgnacyjne, podróżnicze, dla zwierząt, a także związane z ogrodnictwem.

Na duży wybór produktów mogą również liczyć osoby poszukujące ubrań, artykułów sportowych oraz multimediów. Oczywiście nie brakuje również działu ze słodyczami i żywnością. Okresowo organizowane są promocje, podczas których w gazetkach Action można znaleźć wiele produktów oferowanych w atrakcyjnych cenach. Asortyment przypomina częściowo ten, oferowany m.in. w sklepach Dealz, Pepco, Kik oraz Tedi.

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, z pewnością znajdziesz je w dziale w zakupy w Koszalinie. Na jego łamach przedstawiamy informacje na temat wszelkiego rodzaju sklepów i firm usługowych działających na terenie naszego miasta.

Źródło materiałów graficznych ilustrujących treść artykułu: OneMulti

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl