Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Kik w Koszalinie – adresy, godziny otwarcia

Sklep Kik w Koszalinie

Sklepy Kik to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci sklepów z szerokim asortymentem produktów. Ubrania, artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje, akcesoria do ogrodu – to tylko niektóre z przedmiotów, które można nabyć w placówkach. W całej Europie działa już ponad 4 tysiące sklepów pod szyldem popularnej marki, a sieć zatrudnia niemal 30 tys. pracowników. Gdzie są zlokalizowane sklepy Kik w Koszalinie? W jakich godzinach są czynne? Co można w nich kupić? Jakie sklepy w Koszalinie są podobne do Kik? Sprawdzamy!

Gdzie są zlokalizowane sklepy Kik w Koszalinie?

Obecnie działają trzy sklepy Kik w Koszalinie, a zakupy można zrobić w różnych częściach miasta. Jeden ze sklepów Kik znajduje się przy ulicy Poprzecznej 1b, tuż przy placu handlowym Czerwona Torebka. Sklep Kik znajduje się vis-a-vis popularnego pasażu handlowego, w tym samym budynku, w którym mieści się również Pepco. Drugi ze sklepów jest zlokalizowany przy ulicy Dąbrowskiego 76 na terenie parku handlowego Planus Market. Wejście do placówki handlowej oraz parking znajduje się na tyłach sklepu Lidl widocznego z alei Monte Cassino. Trzeci ze sklepów znajduje się na Vendo Park przy ulicy Holenderskiej 74.

W jakich godzinach są czynne sklepy w Kik w Koszalinie?

Sklepy Kik w Koszalinie są czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę handlowe. Od poniedziałku do soboty zakupy w koszalińskich sklepach Kik na terenie Planus Market i Vendo Park Koszalin można robić od godziny 9:00 rano do 21:00 wieczorem. Sklep przy Czerwonej Torebce jest czynny godzinę krócej, czyli w godzinach od 9:00 do 20:00. W niedziele handlowe sklepy Kik w Koszalinie są czynne od godziny 10:00 do 18:00.

Co można kupić w sklepach Kik?

Sklepy Kik oferują szeroki asortyment produktów wszelakiego rodzaju. Główną część asortymentu stanowi odzież. Mnóstwo różnorakich produktów można ponadto znaleźć w działach dom, dekoracje, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego. Asortyment sklepów Kik przypomina ten oferowany w sklepach Pepco, Tedi oraz koszach z artykułami przemysłowymi w marketach typu Biedronka, Lidl, Kaufland, czy też Netto. Warto wspomnieć, że Kik oferuje sezonowo mnóstwo promocji. Wówczas w sklepach marki można znaleźć np. wiele artykułów świątecznych lub do ogrodu.

Zobacz także:  Sklepy JYSK w Koszalinie - gdzie są zlokalizowane?


Jeśli szukasz informacji na pokrewne tematy, z pewnością znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie. Opisujemy w nim m.in. największe galerie handlowe w Koszalinie tj. Forum oraz Emka, a także markety budowlane (m.in. Castorama i Bricomarche) działające na terenie miasta.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl