Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy JYSK w Koszalinie – gdzie są zlokalizowane?

Sklep JYSK w Koszalinie

Sklepy duńskiej marki JYSK cieszą się w Polsce bardzo dużą popularnością. W sieci skandynawskich supermarketów można kupić meble oraz wszelkiego rodzaju artykuły dekoracyjne do domu. W Koszalinie działają obecnie dwa sklepy JYSK. Sprawdź, gdzie są zlokalizowane i w jakich godzinach są otwarte!

W sklepach skandynawskiej sieci handlowej JYSK można kupić praktycznie wszystko, co jest potrzebna do wyposażenia domu. W ofercie znajdują się meble do salonu, sypialni, jadalni, biura, łazienki oraz na taras. Ponadto w sklepie dobierzesz odpowiedni materac do swojego łóżka, a także firanki idealnie dopasowane do każdego wystroju wnętrza.

Gdzie są zlokalizowane sklepy JYSK W Koszalinie?

Pierwszy ze sklepów JYSK w Koszalinie znajduje się w Hali Kupieckiej przy ulicy Bohaterów Warszawy 2a. Drugi ze jest w pasażu handlowym przy jednej z głównych ulic miasta Krakusa i Wandy 36. Obydwa ze sklepów są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00. Zaletą sklepu przy ulicy Bohaterów Warszawy jest duży, bezpłatny parking znajdujący się przed Halą Kupiecką. Z kolei w przypadku sklepu przy ulicy Krakusa i Wandy częstym problemem w godzinach szczytu jest brak miejsc parkingowych w okolicy.

Dostawa z JYSK na terenie Koszalina

Warto wspomnieć, że zamawiając produkty online na stronie JYSK, można je odebrać osobiście w wybranym sklepie. Produkty dostępne w asortymencie danego marketu będą gotowe do odbioru już w ciągu 30 minut od momentu złożenia zamówienia, a rezerwacja jest całkowicie bezpłatna. W innym przypadku dostawa do sklepu jest bezpłatna dla zamówień online powyżej 400 złotych.

Istnieje także możliwość dostawy z JYSK do domu lub punktu DHL. W przypadku przesyłek małogabarytowych koszt dostawy do punktu DHL wynosi zaledwie 9,5 zł. Z kolei dostawa kurierem DHL to koszt 12 zł, natomiast dostawa DTS z wniesieniem – 45 zł. W przypadku przesyłek wielkogabarytowych koszt dostawy zależy od rozmiarów i wagi przesyłki, a towar dostarcza firma transportową. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie sieci handlowej JYSK pod adresem jysk.pl.

Zobacz także:  Cały Koszalin bada wzrok za 5 zł w Kodano Optyk
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl