Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy Netto w Koszalinie – gdzie są zlokalizowane?

Sklepy Netto w Koszalinie - adresy i godziny otwarcia

Jedną z najpopularniejszych sieci sklepów w Polsce są te działające pod szyldem Netto. Sklepy w żółto-czarnych barwach mają swoje placówki praktycznie w każdej większej miejscowości. Netto w Koszalinie ma trzy sklepy, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Bezpłatne parkingi, przystępne ceny oraz bogata oferta to elementy, które sprawiają, że grono zwolenników zakupów w Netto wciąż się powiększa. Sprawdź, gdzie w Koszalinie zrobić zakupu w sklepie Netto!

Asortyment sklepów Netto w Polsce

W asortymencie sklepów Netto działających w Polsce znajdują się głównie artykuły spożywcze. To one stanowią praktycznie 90 procent całego asortymentu znajdującego się na półkach sklepowych. Sieć nie oferuje produktów pod własną marką, tak jak ma to miejsce m.in. w przypadku sieci Tesco, Auchan, Biedronka czy też Lidl. W sieci niemieckich marketów można nabyć świeże pieczywo oraz warzywa i owoce.

Dużą popularnością cieszą się artykuły przemysłowe sprzedawane sezonowo. W Netto można nabyć wiele artykułów gospodarstwa domowego, wyposażenia oraz narzędzi do ogrodu, a nawet mniejszych mebli. Bieżąca oferta jest przedstawiana w gazetkach reklamowych i zmienia się w zależności od pory roku.

Warto wspomnieć, że sklepach Netto często znajdują się również powierzchnie handlowe wynajmowane sprzedawcom zewnętrznym. Na przykład w jednym koszalińskich Netto można nabyć świeże pieczywo z lokalnej piekarni oraz świeże mięso i wędliny od lokalnych producentów.

Lokalizacje sklepów Netto w Koszalinie

W Koszalinie działają cztery sklepy Netto, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Pierwszy ze sklepów znajduje się przy ulicy Poprzecznej 2 przy stacji paliw BP oraz pasażu handlowym Czerwona Torebka. Drugi ze sklepów jest położony przy ulicy Pileckiego 10, w okolicach Parku im. Tadeusza Kościuszki oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Koszalinie. To właśnie te sklepy są zlokalizowane najbliżej centrum miasta. Obydwa markety dzieli od koszalińskiego rynku i Urzędu Miejskiego mniej więcej taka sama odległość. Warto jednak wspomnieć, że parking przy Netto przy ul. Poprzecznej jest znacznie bardziej pojemny i wygodniejszy dla zmotoryzowanych klientów.

Zobacz także:  Markety budowlane w Koszalinie - lista

Kolejne dwa z czterech sklepów Netto w Koszalinie prowadzą działalność w północnej części miasta. Trzeci market Netto jest zlokalizowany w okolicy centrum handlowego EMKA, przy ulicy Władysława IV 46. Z kolei czwarty z marketów jest położony w okolicach Hali Widowiskowo-Sportowej oraz Aquaparku w Koszalinie. Netto działa na terenie nowego parku handlowego przy ulicy Śniadeckich 6. W bezpośrednim sąsiedztwie ostatniego z marketów znajduje się również sklep Lidl oraz Pepco.

Adresy sklepów Netto w Koszalinie

  • ul. Poprzeczna 2 (okolice Ronda Solidarności)
  • ul. Pileckiego 10 (okolice MOPR)
  • ul. Władysława IV 46 (okolice galerii handlowej EMKA)
  • ul. Śniadeckich 6 (okolice HWS)

Godziny otwarcia sklepów Netto w Koszalinie

Sklepy Netto w Koszalinie są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:00. W niedziele handlowe Netto jest otwarte od godziny 8:00 do 20:00. W dni okołoświąteczne godziny otwarcia mogą się różnić od standardowych. Sklepy Netto, podobnie jak Lidl i Biedronka, są tymi, które są otwierane najwcześniej. Z tego powodu to idealne miejsce dla osób chcących zrobić zakupy jeszcze przed rozpoczęciem pracy. 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl