Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Castorama w Koszalinie – godziny otwarcia, adres, dostawa

Castorama w Koszalinie

Castorama w Koszalinie to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najdłużej działających marketów budowlanych zlokalizowanych na terenie miasta. Duży wybór, atrakcyjne ceny oraz dostępność towarów sprawia, że sklep jest pełen klientów o każdej porze w godzinach otwarcia. Wiele produktów jest dostępnych od ręki, a w przypadku braku własnego transportu, istnieje możliwość wybrania opcji z dostawą do domu. Pod jakim adresem jest zlokalizowana Castorama w Koszalinie? W jakich godzinach jest otwarta? Czy Castorama jest czynna w niedziele niehandlowe? Odpowiedź na te i inne pytania, poznasz w naszym dzisiejszym artykule!

Gdzie jest zlokalizowana Castorama w Koszalinie?

Castorama w Koszalinie jest zlokalizowana przy ulicy Paderewskiego 2 w południowej części miasta. Duży market budowlany znajduje się w sąsiedztwie centrum handlowego Forum oraz sklepu Decathlon. Jadąc od strony centrum ulicą Gnieźnieńską, należy skręcić w lewo na światłach przed Cmentarzem Komunalnym w Koszalinie. Z kolei kierując się od strony Bobolic, należy minąć cmentarz z lewej strony, a następnie skręcić na światłach w prawo. Przed Castoramą znajduje się duży, bezpłatny parking dla klientów.

W jakich godzinach jest otwarta Castorama w Koszalinie?

Castorama w Koszalinie jest czynna przez cały tydzień, również w niedziele niehandlowe. Od poniedziałku do soboty Castorama jest otwarta od 7:00 rano do 21:00 wieczorem. W niedziele market jest czynny od godziny 10:00 do 18:00. Długie godziny otwarcia to znaczne ułatwienie dla klientów. Z kolei zakupy w sobotę i niedzielę przyciągają osoby, które korzystając z wolnego weekendu, chcą przeprowadzić prace w swoich domach i mieszkaniach.

Ile kosztuje dostawa z Castoramy w Koszalinie?

Koszt dostawy z Castoramy w Koszalinie jest uzależniony od trzech czynników: rozmiaru paczki, jej wagi, a także adresu dostawy (odległości od sklepu). Standardowa paczka do 30 kilogramów dostarczona kurierem to koszt 9,95 złotych. Nieco więcej zapłacimy w przypadku palet. Towar o wadze do 100 kg dostarczany na palecie to dodatkowy koszt w wysokości 59 zł. Dostawa palety o wadze od 100 do 300 kg kosztuje 99 zł, od 300 do 500 kg – 129 zł, natomiast najcięższa ważąca od 500 do 700 kg – 169 zł.

Zobacz także:  Salony samochodowe w Koszalinie - dealerzy na terenie Koszalina

Wśród standardowych sposobów dostawy towarów dostępna jest również opcja wyboru paczkomatu. W tym przypadku za przesyłkę o wadze do 25 kg zapłacimy jedynie 9,95 złotych. Jest ona taka sama, bez względu na gabaryt, który jest określony w regulaminie przesyłek InPost (A, B lub C).

Dostawa przesyłek gabarytowych w Castoramy w Koszalinie

W przypadku cięższych przesyłek istnieje możliwość skorzystania z usług firmy transportowej. Wówczas cennik jest uzależniony od objętości i wagi zamówienia oraz adresu dostawy. W przypadku zamówień o wadze do 1 tony i objętości 15m3, za dostawę w pierwszej strefie (do 10 km) zapłacimy 50 zł. Dostawa do drugiej strefy (10 – 20 km) to koszt 80 zł, do trzeciej (20 – 30 km) – 100 zł oraz do czwartej/piątej (30 – 40 km) – 120 zł. Z kolei dostawa pod adres oddalony powyżej 40 km od lokalizacji sklepu jest związana z dopłatą 3 złotych za każdy dodatkowy kilometr.

Dostawa z pomocą firmy transportowej zamówień o objętości do 13m3 oraz wadze do 2,5 tony jest związana z wyższymi opłatami. Szczegółowy cennik przedstawia się następująco: dostawa z Castoramy pod adres w pierwszej strefie (0 – 10 km) kosztuje 80 złotych. Koszt dostawy do drugiej strefy (10 – 20 km) wynosi 140 zł, trzeciej (20 – 30 km) – 160 zł, a czwartej/piątej (30 – 40 km) – 200 zł. Za każdy dodatkowy kilometr powyżej 40 km, zapłacimy w tym przypadku 6 złotych.

Co można kupić w Castoramie w Koszalinie?

W Castoramie w Koszalinie można nabyć praktycznie wszystko, co jest niezbędne do budowy i wykończenia domu. Dział budowlany to wszelkiego rodzaju budulec, począwszy od cegieł i bloczków, poprzez drewno konstrukcyjne, a na dachówkach i papie kończąc. Na półkach można znaleźć również mnóstwo materiałów do wykończenia wnętrz. Castorama to duży wybór paneli, drzwi, farb, tapet, okablowania, oświetlania oraz wielu innych produktów. Dużą popularnością cieszy się dział z artykułami dekoracyjnymi, a także czynny sezonowo ogród.

Zobacz także:  Sklep IKEA najbliżej Koszalina i punkt odbioru zamówień z IKEA w Koszalinie

Sklep online Castorama

Dużym ułatwieniem jest możliwość robienia zakupów online w Castoramie. Na stronie internetowej znajdującej się pod adresem castorama.pl, można znaleźć tysiące produktów podzielonych na działy tematyczne. W przypadku zamówień online istnieje możliwość wybrania opcji dostawy do domu lub odbioru osobistego. Zamówienia składane online są kompletowane bardzo szybko, a w wielu przypadkach towar jest gotowy do odbioru już po kilkudziesięciu minutach. Po zamówieniu klient otrzymuje wiadomość sms ze specjalnym kodem, który należy podać w punkcie odbioru zamówień. W koszalińskiej Castoramie dział realizujący usługę “Zamów i odbierz” znajduje się od strony sklepu Decathlon.

Jeśli szukasz informacji o sklepach w naszym mieście, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie. Opisujemy w nim m.in. sklepy budowlane oraz centra handlowe zlokalizowane na terenie Koszalina. Przedstawiamy sylwetkę sklepu Bricomarche, budowanego Leroy Merlin, a także wielu innych punktów handlowych i usługowych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl