Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklepy POLOmarket w Koszalinie – godziny otwarcia, adresy

POLOmarket w Koszalinie - godziny otwarcia, adresy

Sklepy POLOmarket to polska sieć marketów spożywczych, których placówki znajdują się w wielu miastach Polski. Sieć POLOmarket posiada również swoje sklepy w Koszalinie, a działają one w różnych częściach miasta. Gdzie są zlokalizowane sklepy POLOmarket w Koszalinie? W jakich godzinach są otwarte? Jaki asortyment jest dostępny w popularnych marketach? Sprawdzamy!

Gdzie są zlokalizowane sklepy POLOmarket w Koszalinie?

W Koszalinie można robić zakupy w jednym z trzech sklepów POLOmarket. Markety znajdują się w różnych częściach miasta. Jeden z nich znajduje się w północnej części Koszalina, drugi w południowej, natomiast trzeci działa w pobliżu centrum. Markety działają wśród gęstej zabudowy jednorodzinnej, co sprawia, że są chętnie odwiedzane przez okolicznych mieszkańców. Przy wszystkich sklepach znajdują się parkingi, na których można pozostawić swój samochód podczas zakupów. Poniżej znajdziesz adresy wszystkich sklepów POLOmarket w Koszalinie:

  • ul. Poprzeczna 7
  • ul. Połtawska 10
  • ul. Bukowa 10

W jakich godzinach są otwarte sklepy POLOmarket w Koszaline?

Godziny otwarcia wszystkich trzech sklepów POLOmarket w Koszalinie są niemal identyczne. Od poniedziałku do soboty koszalińskie sklepy POLOmarket są czynne od godziny 6:00 rano do 21:30 wieczorem. Różnią się natomiast godziny otwarcia w niedzielę. Sklepy POLOmarket przy ulicy Poprzecznej i Połtawskiej są czynne wówczas od 8:00 do 19:00. Z kolei sklep przy ulicy Bukowej jest otwierany w niedzielę o godzinie 9:00, a zamykany o godzinie 20:00. Warto wspomnieć, że sklepy POLOmarket są również czynne w niedziele niehandlowe. W związku z ciągłymi aktualizacjami obowiązującego prawa, sytuacja ta może się jednak zmienić.

Co można kupić w POLOmarkecie?

POLOmarket to sklep spożywczy, w którym można znaleźć wiele produktów popularnych marek. Markety są nieco mniejsze od sklepów Biedronka, Lidl, Netto, czy też Kaufland, jednak oferują podobny asortyment. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się m.in. warzywa i owoce oraz świeże pieczywo przygotowywane na miejscu. W wielu sklepach oferowane są ponadto produkty piekarnicze dostarczane przez lokalne piekarnie. POLOmarket to także duży wybór mięs, wędlin i nabiału. Sezonowo oferowane są ponadto różnego rodzaju produkty przemysłowe, których aktualną ofertę można znaleźć w gazetkach promocyjnych.

Zobacz także:  Sklepy Lidl w Koszalinie - lokalizacje i godziny otwarcia

Jeśli szukasz informacji o sklepach spożywczych w Koszalinie, znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie na naszej stronie internetowej.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl