Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Agata Meble w Koszalinie – kiedy otwarcie?

Sklep Agata Meble w Koszalinie na Koszalin Power Center

Już wkrótce na mapie Koszalina pojawi się nowy, duży sklep meblowy – Meble Agata. Salon meblowy będzie zlokalizowany na terenie nowego centrum handlowego Koszalin Power Center w północnej części naszego miasta, tuż przy drodze ekspresowej S6. Sklep Meble Agata w Koszalinie będzie największym sklepem marki w regionie. Kiedy sklep meblowy Agata w Koszalinie będzie otwarty? Tego dowiesz się z naszego dzisiejszego artykułu!

Sklep meblowy Agata w Koszalinie

Sklep Agata w Koszalinie będzie miał powierzchnię ponad 10 tys. m2. Zaraz po markecie budowlanym Leroy Merlin (12 tys. m2), będzie drugim pod względem powierzchni sklepem działającym na terenie Koszalin Power Center. Do tej pory klienci chcący zrobić zakupy w sklepie Agata Meble, musieli wybrać się Słupska oddalonego od Koszalina o około 65 kilometrów. Problem pojawiał się w przypadku konieczności transportu większych mebli.

Sklepy meblowe w Koszalinie

Salon meblowy Agata w Koszalinie będzie z pewnością stanowił dużą konkurencję dla innych sklepów meblowych działających na terenie miasta. Obecnie klienci mogą kupić meble m.in. w Bodzio, VOX lub w jednym z dwóch sklepów Black Red White. W okolicach Ronda Solidarności i placu handlowego Czerwona Torebka w Koszalinie działalność prowadzi również duży, dwupiętrowy sklep Best Meble. Duży asortyment mebli jest ponadto dostępny w markecie budowlanym Castorama. Ponadto wielu lokalnych producentów oferuje meble na wymiar.

Kiedy sklep Agata Meble w Koszalinie zostanie otwarty?

Sklep Agata Meble w Koszalinie będzie otwarty w pierwszej połowie 2022 roku – wynika z zapowiedzi firmy budującej Koszalin Power Center. Finalizacji inwestycji z niecierpliwością wyczekują mieszkańcy Koszalina. Poza sklepem Agata Meble, na terenie nowego centrum handlowego powstanie nowy market budowlany Leroy Merlin, Lidl oraz kilka sklepów odzieżowych. Wszystko wskazuje na to, że nowy park handlowy będzie doskonałym miejscem na zakupy w Koszalinie.

Zobacz także:  Czerwona Torebka w Koszalinie - sklepy i lokalizacja
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać