Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Stacja paliw Koszalin, czyli stacje benzynowe w Koszalinie

Stacje paliw w Koszalinie - lista stacji benzynowych w Koszalinie

Stacje paliw to miejsca, z których korzysta każdy zmotoryzowany mieszkaniec naszego miasta. W Koszalinie jest wiele stacji paliw, często określanych również mianem CPN, a większość z nich działa pod popularnymi szyldami ogólnopolskich sieci. Działalność prowadzą również stacje, będące własnością podmiotów należących do miasta Koszalin. Jakie stacje benzynowe działają na terenie Koszalina? Gdzie są zlokalizowane stacje paliw należące do poszczególnych marek? Które stacje benzynowe w Koszalinie są najtańsze? Sprawdzamy!

Lista stacji paliw w Koszalinie

Lista stacji paliw w Koszalinie jest bardzo długa. Stacje benzynowe są zlokalizowane niemal w każdej części miasta. Paliwo można zatankować zarówno w centrum Koszalina, jak i przy drogach wylotowych w każdym kierunku. Na terenie miasta działają zarówno małe, prywatne stacje, jak i te sprzedające paliwa pod szyldami popularnych sieci. Wiele koszalińskich stacji paliw działa na zasadzie franczyzy. Tak zwane CPN-y oferują paliwa każdego rodzaju, zarówno PB95, PB98, Diesel, jak i LPG. Sprawdźmy, gdzie można zatankować paliwo w Koszalinie!

Stacje Paliw Orlen w Koszalinie

Adresy:
ul. Piłsudskiego 37A
ul. Młyńska 46
ul. Władysława IV 135
ul. Bohaterów Warszawy 25
ul. Morska 150A

Stacje Paliw Orlen tworzą największą sieć stacji benzynowych w Polsce. Również w Koszalinie pod szyldem polskiej spółki Orlen działa 6 stacji, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Stacje Orlen w Koszalinie znajdują się m.in. w okolicach galerii handlowej Forum, przy ulicy Gnieźnieńskiej. Dużą wygodą podczas tankowania na stacjach Orlen jest możliwość płatności za pomocą aplikacji mobilnej Orlen Pay.

Zobacz także:  Sklepy Kik w Koszalinie - adresy, godziny otwarcia

Stacje Paliw BP w Koszalinie

Adresy:
ul. Słowiańska 16
ul. Gdańska 21
ul. Zwycięstwa 282
ul. Krakusa i Wandy 1E

Brytyjskie konsorcjum paliwowe BP posiada drugą co do wielkości sieć paliw w Polsce. British Petroleum, czyli w skrócie BP, uruchomiło w Koszalinie cztery stacje paliwowe. Popularne stacje w zielonych, charakterystycznych barwach, znajdują się m.in. w okolicach ronda Solidarności i placu handlowego Czerwona Torebka oraz przy głównej arterii miasta, ulicy Zwycięstwa. Zatankowa paliwo na BP w Koszalinie można również na stacji zlokalizowanej w okolicach giełdy i aquaparku.

Tankowanie paliwa w Koszalinie

Stacje Paliw Circle K w Koszalinie

Adresy:
ul. Paderewskiego 4
ul. Morska 152
ul. Krakusa i Wandy 32

Circle K to stosunkowo nowo marka sieci stacji paliw w Polsce, niegdyś działająca pod szyldem Statoil. W Koszalinie paliwo na Circle K można tankować w trzech lokalizacjach. Jedna ze stacji znajduje się tuż przy sklepie sportowym Decathlon, na terenie należącym do centrum handlowego Forum.

Stacja Paliw Watis Koszalin

Adresy:
ul. Przemysłowa 1

Watis to polska sieć stacji benzynowych, która posiada swoje punkty w wielu miastach zachodniej Polski. Na chwilę obecną na terenie naszego kraju pod szyldem Watis działa już 49 stacji benzynowych. Paliwo na stacji Watis można tankować również w Koszaline, a stacja jest zlokalizowana w północnej części miasta, w okolicach koszalińskiego Urzędu Skarbowego.

Stacje Paliw Shell w Koszalinie

Adresy:
l. Rolna 16
ul. Szczecińska 3
ul. Dąbrowskiego 24

Royal Dutch Shell to brytyjsko-holenderski koncern petrochemiczny, który swoje stacje benzynowe posiada w wielu krajach całego świata. Również w Polsce stacje benzynowe należące do koncernu tworzą jedną z największych sieci tankowania pojazdów. W Koszalinie Shell posiada trzy stacje benzynowe. Jedna z nich mieści się przy sklepie Makro.

Stacje Paliw Lotos w Koszalinie

Adresy:
ul. Bohaterów Warszawy 2

Grupa Lotos to polskie przedsiębiorstwo działające od lat w branży paliwowej. W Koszalinie sieć Lotos posiada jedną stację benzynową. Jest ona zlokalizowana przy ulicy Bohaterów Warszawy, naprzeciwko sklepu Media Expert oraz w niewielkiej odległości od Hali Kupieckiej.

Zobacz także:  Salony Play w Koszalinie - godziny otwarcia, lokalizacje i oferta

Stacje Paliw MZK Koszalin

Adresy:
ul. Gnieźnieńska 9
ul. Wąwozowa 1A

W Koszalinie działają dwie stacje, które należą do MZK Koszalin, którego autobusy zapewniają transport na terenie miasta. Jedna ze stacji należąca do miejskiej spółki znajduje się przy ulicy Gnieźnieńskiej, tuż przy głównej zajezdni autobusowej MZK. Druga, nowa stacja, działa w północnej części miasta, przy ulicy Wąwozowej, bocznej od Władysława IV.

Lokalne stacje paliw w Koszalinie

Warto wspomnieć, że na terenie miast działalność prowadzi również wiele małych, lokalnych stacji benzynowych. Paliwo w Koszalinie można zatankować m.in. na stacji Huzar oraz GT. W Koszalinie działają ponadto stacje tankowania gazu LPG. Jedna z nich znajduje się w okolicach Cmentarza Komunalnego. Warto również dodać, że kilka stacji benzynowych, oferujących wszystkie rodzaje paliw, działa przy drogach wylotowych, tuż poza granicami miasta. Stacje benzynowe znajdują się m.in. przy drogach biegnących w kierunku Mielna i Bobolic.

Najtańsza stacja paliw w Koszalinie

Na której stacji benzynowej w Koszalinie jest najtańsze paliwo?

Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ceny paliw w Koszalin na poszczególnych stacjach zmieniają się bowiem bardzo dynamicznie. Poszczególne stacje na lokalnym rynku często ze sobą konkurują, jednak większość z nich utrzymuje ceny paliw na podobnym poziomie. Jeśli szukasz najtańszego paliwa, warto porównać ceny benzyny oferowane na poszczególnych stacjach. Często mniejsze i mniej popularne stacje oferują najniższe ceny paliw.

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, zachęcamy do odwiedzenia działu zakupy w Koszalinie. Przedstawiamy w nim m.in. sylwetki galerii handlowych działających na terenie naszego miasta. Warto również obserwować nasze profile w mediach społecznościowych – linki znajdziesz w stopce naszego serwisu. W ten sposób będziesz zawsze na bieżąco.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl