Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Sklep Aldi w Koszalinie – kiedy otwarcie?

Sklep Aldi w Koszalinie - kiedy otwarcie

Już wkrótce na mapie naszego miasta pojawi się nowy market działający pod szyldem popularnej sieci handlowej. Sklep Aldi w Koszalinie, bo o nim właśnie mowa, powstaje w północnej części miasta. Prace są realizowane w bardzo szybkim tempie, a otwarcie nowego sklepu Aldi w Koszalinie jest planowane jeszcze w tym roku. To już kolejna komercyjna inwestycja realizowana na terenie naszego miasta. Pod jakim adresem będzie mieścił się sklep Aldi w Koszalinie? Co można kupić w popularnych sklepach niemieckiej marki? Na kiedy zaplanowano otwarcie Aldi w Koszalinie? Sprawdzamy!

Gdzie będzie zlokalizowany sklep ALDI w Koszalinie?

Sklep Aldi w Koszalinie będzie się mieścił przy ulicy Morskiej 49. Market powstaje na działce, na której niegdyś znajdował się salon samochodowy Fiat. Inwestor podjął decyzję o rozbiórce budynku salonu samochodowego i budowę w jego miejscu nowoczesnego obiektu handlowo-usługowego. Sklep Aldi będzie znajdował się około 180 metrów od sklepu Biedronka i około 500 metrów od marketu budowlanego Bricomarche. Przy ulicy Morskiej, w odległości ok. 700 metrów od budowanego Aldi, znajduje się również sklep Kaufland. Nowy market Aldi powstaje przy ulicy wylotowej w kierunku Mielna. Taka lokalizacja sprawia, że zakupy w sklepie w sezonie będą robili chętnie nie tylko mieszkańcy Koszalina, ale i turyści przejeżdżający przez miasto.

Kiedy będzie otwarcie sklepu ALDI w Koszalinie?

Otwarcie sklepu Aldi w Koszalinie zaplanowano na 21 września 2022 roku na godzinę 6:00 rano. Prace budowlane, które rozpoczęły się w lutym 2022 roku, zostały już zakończone. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe i zatowarowanie sklepu. W dniu otwarcia klienci z pewnością będą mogli liczyć na wiele promocji oraz niżek, jak to zwykle przy takich okazjach bywa.

Zobacz także:  Sklep Agata Meble w Koszalinie - kiedy otwarcie?

W jakich godzinach będzie czynny sklep ALDI w Koszalinie?

Sklep ALDI w Koszalinie będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Od poniedziałku do soboty zakupy w ALDI będzie można robić od godziny 6:00 rano do 22:00 wieczorem. Z kolei w niedziele handlowe koszaliński market przy Morskiej będzie otwarty od godziny 9:00 do 20:00 wieczorem. Długie godziny otwarcia to z pewnością dobra informacja dla klientów.

Gazetka ALDI do pobrania

Najnowszą gazetkę ALDI można pobrać z oficjalnej strony internetowej sklepu, która znajduje się pod adresem gazetki.aldi.pl. To właśnie tam w pierwszej kolejności prezentowane są nadchodzące oferty. Gazetkę z ofertą sklepu można przeglądać online, jak i pobrać na własne urządzenie w formie pliku pdf. Pierwsza gazeta z ofertą promocyjną z okazji otwarcia sklepu ALDI w Koszalinie informuje o specjalnych zniżkach, które będą obowiązywały w dniach od 21 do 24 września 2022 roku.

Asortyment w Aldi, czyli co można kupić w sklepach popularnej marki?

Asortyment w sklepach Aldi jest bardzo szeroki. W znacznej mierze przypomina ten oferowany w innych popularnych marketach spożywczo-przemysłowych, takich jak Netto, Kaufland, Stokrotka, Lidl, czy też Biedronka. W sklepach Aldi oferowanych jest wiele produktów spożywczych sprzedawanych również pod własną marką. To właśnie produkty spożywcze stanowią największą część asortymentu. Na półkach oraz w koszach wystawowych można ponadto znaleźć wiele produktów przemysłowych, również takich sprzedawanych sezonowo. W Aldi można kupić ubrania, obuwie, wyposażenie kuchni, a nawet urządzenia do pielęgnacji ogrodu.

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, z pewnością znajdziesz je w dziale zakupy w Koszalinie na łamach portalu KoszalinCity.pl. Przedstawiamy w nim m.in. galerie handlowe w Koszalinie, a także inne ciekawe miejsca na shopping. To właśnie w tym dziale znajdziesz informacje o nowo powstających marketach i sklepach na terenie naszego miasta.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jarosław
2 miesięcy temu

W końcu porządny sklep przez sano w mieście nie powstało wiele dobrych sklepów.

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl