Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Loteria Biedronka: do wygrania 50x 500 tys. zł na mieszkanie lub dom!

Konkurs Biedronka, mieszkanie do wygrania

“Wielka Loteria Wygraj Mieszkanie z Biedronką” – taką nazwę nosi nowy konkurs, którego organizatorem jest właściciel sieci sklepów Biedronka. Do wygrania w loterii organizowanej przez Jeronimo Martins Polska S.A. jest 50 nagród w kwocie 500 tysięcy złotych każda! Otrzymana kwota może być przeznaczona na zakup mieszkania lub domu wraz z pomieszczeniami przynależnymi. Jak zdobyć szansę na wygranie mieszkania lub domu w loterii Biedronki? Kiedy rozpoczyna się konkurs? Do kiedy potrwa loteria? Jakie warunki należy spełnić? Kto może wziąć udział? Sprawdzamy zasady biedronkowej loterii mieszkaniowej!

Jakie nagrody przewidziano w loterii Biedronki?

W loterii mieszkaniowej Biedronka przewidziano 50 nagród o wartości 500 tysięcy złotych każda. Zgodnie z regulaminem opublikowanym przez organizatora, nagrodę można przeznaczyć na zakup mieszkania lub domu. Kwota może pokrywać ponadto zakup miejsca postojowego, garażu lub innego pomieszczenia przynależnego do lokalu mieszkalnego lub domu. Co więcej, Biedronka pokrywa ponadto zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych z tytułu uzyskania nagrody. To oznacza, że zwycięzca może przeznaczyć dokładnie pół miliona złotych na zakup nieruchomości, nie martwiąc się o kwestie podatkowe z tytułu otrzymania nagrody. Łączna pula nagród wynosi niemal 27,8 miliona złotych!

Własne mieszkanie wygrane w loterii
Własne mieszkanie bez kredytu jest marzeniem wielu Polaków

Kiedy rozpoczyna się loteria i do kiedy potrwa?

Loteria Biedronki, w której do wygrania są mieszkania i domy, rozpoczyna się 7 lutego 2022 roku. Losy biorące udział w losowaniach można zdobywać, robiąc zakupy do 16 kwietnia 2022 roku włącznie. Zgodnie z regulaminem loteria trwa do 20 lipca 2023 roku – to wówczas kończy się okres obejmujący ewentualne zgłoszenia reklamacyjne.

Wielka Loteria Wygraj Mieszkanie z Biedronką
Informacja o Wielkiej Loterii pojawiła się w gazetce Biedronki z dnia 7 lutego 2022 roku

Jak wziąć udział w loterii Biedronki?

Co trzeba zrobić, aby wygrać mieszkanie w konkursie Biedronki, a właściwie mieć szansę na zdobycie nagrody? Nic prostszego! Wystarczy zrobić zakupy za minimum 99 złotych w jednym ze sklepów sieci Biedronka. Ponadto konieczne jest posiadanie karty “Moja Biedronka” i użycie jej podczas zakupów. Za każde zakupy o wartości min. 99 złotych w okresie obowiązywania promocji, uczestnik otrzymuje jeden los. Liczba zdobytych losów będzie wykazana na paragonie.

Zobacz także:  Hala Kupiecka w Koszalinie - sklepy, lokalizacja, godziny otwarcia

Jakie produkty są wyłączone z promocji?

Zakup niektórych produktów z oferty Biedronki jest wyłączony z promocji. Nie są one wliczane do wymaganej minimalnej kwoty zakupu na paragonie w wysokości 99 złotych. Do grupy produktów wyłączonych z loterii zalicza się alkohole, w tym piwa, wyroby tytoniowe (np. papierosy), artykuły do początkowego żywienia niemowląt (np. mleko modyfikowane) oraz doładowania telefonu. Wyłączenie z promocji alkoholi, wyrobów tytoniowych oraz artykułów żywnościowych dla niemowląt jest związane z obowiązującym w Polsce prawem. Zakup wszystkich innych produktów pozwala na wzięcie udziału w konkursie organizowanym przez popularny dyskont spożywczy.

Czy trzeba zachować paragon, aby wziąć udział w loterii Biedronki?

Organizator nie wymaga zachowania paragonów na zakupy. Takie rozwiązanie wyklucza wszelkie próby oszustwa, gdzie prawa do nagród mogłyby rościć sobie osoby, które wykorzystały do tego celu znalezione paragony. Każdy los jest przypisany do karty “Moja Biedronka” i to jej właściciel zdobędzie nagrodę w przypadku wylosowania kuponu.

Kiedy będą losowane nagrody w konkursie Biedronki?

Nagrody w loterii Biedronki, w której do wygrania jest mieszkanie lub dom, będą losowane co tydzień w okresie trwania loterii. Łącznie losowań będzie aż 10, a w każdym z nich wylosowanych będzie po 5 nagród o wartości 500 tysięcy złotych każda. Pierwsze losowanie odbędzie się w dniu 15.02.2022 roku. Z kolei ostatnie przewidziano na dzień 20 kwietnia 2022 roku. W każdym z losowań udział wezmą osoby, które zrobiły zakupy w tygodniu poprzedzającym datę losowania. Tym samym w pierwszym losowaniu wezmą udział osoby, które zdobyły losy w dniach od 7 do 13 lutego 2022 roku.

Konkurs Biedronka - do wygrania mieszkanie lub dom
Warunki uczestnictwa w Loterii Biedronki, w której do wygrania jest 50x 500 tys. złotych na mieszkanie lub dom, są bardzo proste

Jak sprawdzić, czy wygrało się pieniądze na mieszkanie?

Zgodnie z regulaminem organizator loterii skontaktuje się ze zwycięzcami w ciągu 3 dni roboczych od daty losowania. To wówczas zwycięzcy dowiedzą się sposobie wydania nagrody. Warto wiedzieć, że organizator podejmie jedynie 3 próby połączenia telefonicznego z laureatem. Brak połączenia w ciągu 5 sygnałów, a nawet jego przerwanie lub włączenie się poczty głosowej jest uważane za nieudaną próbę. Trzykrotne niepowodzenie w skontaktowaniu się ze zwycięzcą sprawia, że uczestnik traci prawo do nagrody! Wówczas organizator podejmuje próby połączenia się z uczestnikami z listy rezerwowej. Podczas rozmowy telefonicznej laureaci muszą potwierdzić udział w loterii, a także podać swoje dane osobowe. Pierwsi zwycięzcy będą ogłoszeni już 16 lutego 2022 roku.

Zobacz także:  Giełda w Koszalinie - gdzie i kiedy jest otwarta?

Kto może wygrać mieszkanie lub dom w konkursie Biedronki?

Na stronie internetowej organizatora opublikowano pełny regulamin uczestnictwa w “Wielkiej Loterii Wygraj Mieszkanie z Biedronką”. Wynika z niego, że udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie. Warunkiem uczestnictwa jest ponadto posiadanie karty “Moja Biedronka”. To właśnie z nią powiązane będą wszystkie losy biorące udział w losowaniach, a zdobywane podczas trwania akcji promocyjnej. W akcji nie mogą brać udziału pracownicy organizatora oraz sieci sklepów Biedronka. Wykluczeni są również osoby współpracujące na zasadzie umowy agencyjnej oraz franczyzowej.

Gdzie znaleźć regulamin loterii Biedronki?

Informacja o konkursie znalazła się w najnowszej gazetce reklamowej, która jest dostępna w Biedronce. Powstała również dedykowana podstrona, na której można znaleźć wszelkie szczegółowe informacje o wielkiej loterii mieszkaniowej Biedronki. Jest ona dostępna pod adresem biedronka.pl/pl/loteria. To właśnie tam znajduje się pełna lista pytań i odpowiedzi, a także regulamin loterii. Regulamin “Wielkiej Loterii Biedronki” można pobrać wraz z załącznikami z oficjalnej strony sklepu Biedronka w postaci pliku pdf.

Mieszkanie do 500 tysięcy złotych za wygraną w konkursie Biedronki
Za 500 tysięcy można nabyć mieszkanie w wielu polskich miastach

Jak należy wydatkować pieniądze wygrane w konkursie Biedronki?

Nagrodę pieniężną w wysokości 500 tysięcy złotych należy przeznaczyć na zakup mieszkania lub domu, ewentualnie wraz z miejscem postojowym lub innymi pomieszczeniami przynależnymi. W dużym skrócie zgodnie z regulaminem Wielkiej Loterii Biedronki laureat ma 9 miesięcy na nabycie nieruchomości i dopełnienie wszystkich formalności. Pieniądze będą przekazane w formie depozytu notarialnego na rachunek wskazany przez notariusza. Wymogiem uruchomienia procedury przekazywania środków jest dostarczenie wymaganych dokumentów, takich jak umowa przedwstępna, czy też ostateczna przyrzeczona umowa sprzedaży nieruchomości. Szczegółowe warunki wydania nagród można znaleźć w dziesiątym punkcie regulaminu.

Konkurs, jakiego jeszcze nigdy wcześniej nie było

“Wielka Loteria Wygraj Mieszkanie z Biedronką” jest konkursem, jakiego nigdy wcześniej nie zorganizowała żadna sieć handlowa w Polsce. Liczba nagród oraz ich wartość z pewnością zachęci wielu Polaków do robienia zakupów w Biedronce. Również w Koszalinie, wielu klientów mając do wyboru zakupy spożywcze w sklepach Lidl, Kaufland, Netto, Stokrotka lub Dino, z dużą dozą pewności uda się na zakupy do Biedronki. Tym bardziej że sieć sklepów działających pod żółto-czerwonym szyldem jest bardzo dobrze rozbudowana. Sklepy portugalskiej sieci znajdują się w wielu częściach miasta. Szczegółowe informacje na temat koszalińskich Biedronek można znaleźć w jednym z naszych wcześniejszych artykułów w dziale zakupy w Koszalinie.

Zobacz także:  Sklep Sneakers by Distance w Koszalinie

Jaką nieruchomość można kupić za 500 tysięcy złotych?

Uczestników do udziału w konkursie z pewnością zachęci wartość nagród przewidzianych w biedronkowej loterii. Za kwotę 500 tysięcy złotych można kupić mieszkanie praktycznie w każdej części Polski. W wielu regionach można nabyć ponadto dom z ogrodem, a na terenach wiejskich – pozwolić sobie na całkiem sporą posiadłość. W przypadku nieruchomości w Koszalinie, za pół miliona złotych można kupić m.in. 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie lub dom szeregowy prosto od dewelopera. Bez problemu nabędzie się również działkę, na której można postawić swój własny dom. Zwycięzca będzie mógł ponadto rozważyć zakup mieszkania w którejś z miejscowości nadmorskich, np. w Mielnie lub Sarbinowie, położonych w okolicach Koszalina.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl