Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Auchan w okolicach Koszalina – gdzie jest najbliżej?

Sklep Auchan w Koszalinie

Auchan to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce. W wielu przypadkach sklepy Auchan wyróżnia większa powierzchnia w porównaniu do innych, popularnych sklepów takich jak Carrefour, Kaufland, Lidl, czy też Biedronka. Auchan to również charakterystyczny dla marki asortyment. Który sklep Auchan jest położony najbliżej Koszalina? W jakich godzinach jest otwarty? Jak wygląda kwestia dostawy ze sklepów Auchan do Koszalina? Sprawdzamy?

Czy jest sklep Auchan w Koszalinie?

Niestety, nie ma sklepu Auchan w Koszalinie. Co prawda co jakiś czas wśród mieszkańców pojawiają się pogłoski o możliwej budowie marketu, jednak do tej pory właściciel marki nie zdecydował się na inwestycję w Koszalinie. Mieszkańcy naszego miasta muszą zadowolić się ofertą marketów o podobnym asortymencie, a tych w Koszalinie nie brakuje. Zakupy można robić m.in. w sklepie Kaufland, Biedronka, Lidl, Netto, Stokrotka oraz Żabka.

Który sklep Auchan jest najbliżej Koszalina?

Najbliżej Koszalina znajduje się sklep Auchan w Słupsku. Francuski market jest zlokalizowany przy ulicy Szczecińskiej 6 w Kobylnicy graniczącej ze Słupskiem od strony zachodniej. Aby dojechać do słupskiego sklepu Auchan, Koszalinianie muszą pokonać odległość około 60 kilometrów. Czas dojazdu samochodem wynosi około 60 minut. Dobra informacja jest taka, że czas dojazdu znacznie się skróci wraz z oddaniem do użytku drogi S6 i odcinka Koszalin-Słupsk.

W jakich godzinach jest czynny sklep Auchan w Słupsku?

Godziny otwarcia sklepu Auchan w Słupsku są bardzo długie. Słupski Auchan jest czynny od poniedziałku do soboty. Sklep jest otwierany codziennie o godzinie 7:30, a zakupy można robić aż do godziny 22:00 wieczorem. Auchan jest ponadto otwarty w niedziele handlowe. Długie godziny otwarcia to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Z pewnością jest to również udogodnienie dla mieszkańców Koszalina, którzy chcą wybrać się na zakupy do Słupska.

Zobacz także:  Wszystkie oprawki okularowe za 1zł z okazji otwarcia salonu KODANO Optyk w Koszalinie!

Sklep internetowy Auchan i dostawa do Koszalina

Sklep internetowy Auchan oferuje możliwość zamówienia towarów z dostawą do domu. Dostawa dostępna na terenie całego kraju obejmuje wiele produktów dostępnych w sklepie internetowym Auchan. Online z kolei nie zamówimy większości produktów spożywczych, a to, które są dostępne, można sprawdzić bezpośrednio na stronie zakupy.auchan.pl. Koszt dostawy do Paczkomatu InPost wynosi 8,99 zł. Z kolei dostawa kurierska kosztuje co najmniej 12,99 zł. W cenniku przewidziano również dostawę dużych gabarytów w cenie od 175 zł. Wśród dodatkowych usług świadczonych przy zamawianiu największych produktów Auchan oferuje wniesienie, instalacje, montaż, czy też odbiór starego sprzętu.

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie. Przedstawiamy w nim sylwetki sklepów i firm usługowych działających na terenie naszego miasta i nie tylko. Dowiesz się m.in. jakie są galerie handlowe i markety budowlane w Koszalinie.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl