Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Leroy Merlin w Koszalinie – kiedy otwarcie?

Leroy Merlin w Koszalinie - otwarcie

Jedną z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w Koszalinie jest nowy sklep budowlany Leroy Merlin. Powstający w północnej części miasta market będzie z pewnością alternatywą dla już istniejącej Castoramy oraz Bricomarche. Sklep Leroy Merlin będzie częścią nowego parku handlowego Koszalin Power Center. Ukończenia inwestycji szczególnie wyczekują mieszkańcy północnej części miasta. Kiedy sklep Leroy Merlin w Koszalinie zostanie otwarty?

Gdzie będzie zlokalizowany Leroy Merlin w Koszalinie?

Sklep budowlany Leroy Merlin w Koszalinie będzie zlokalizowany w północnej części miasta na terenie nowego parku handlowego Koszalin Power Center. Lokalizacja znajduje się tuż przy węźle na drodze ekspresowej S6 i zjeździe na ulicę Władysława IV. To sprawia, że sklep może liczyć na wielu klientów z północnych dzielnic Koszalina, gdzie do tej pory nie było marketu budowlanego. Ponadto do Leroy Merlin w Koszalinie będzie wygodnie dojechać również z Mielna, Sarbinowa, Łaz i innych miejscowości nadmorskich.

Kiedy Leroy Merlin w Koszalinie będzie otwarty?

Na odpowiedź na pytanie o ostateczną datę otwarcia sklepu Leroy Merlin w Koszalinie przyjdzie nam niestety jeszcze poczekać. Zgodnie z wcześniejszym planem park handlowy Koszalin Power Center miał zostać oddany do użytku na początku 2022 roku. W związku z pandemią koronawirusa następnie datę otwarcia sklepu przesunięto na ostatni kwartał 2022 roku. Z najnowszych informacji z kolei wynika, że sklep Leroy Merlin w Koszalinie zostanie otwarty w pierwszej połowie 2023 roku.

Sklepy budowlane w Koszalinie

Warto wspomnieć, że w Koszalinie już działa kilka marketów i hurtowni budowlanych. Najpopularniejszym sklepem budowlanym w naszym mieście jest Castorama, która znajduje się na terenie centrum handlowego Forum. Położony w południowej części miasta market budowlany z pewnością nie może liczyć na brak klientów. Parking pod Castoramą jest pełny praktycznie o każdej porze dnia, a w weekendy wręcz ciężko znaleźć na nim wolne miejsce parkingowe.

Zobacz także:  Sklep Carry w Koszalinie - adres, godziny otwarcia

Nieco mniejszym marketem budowlanym jest Bricomarche przy ulicy Morskiej. Koszalinianie mają również możliwość robienia zakupów w kilku hurtowniach budowlanych działających na terenie miasta.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl