Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Vendo Park w Koszalinie – nowy park handlowy na os. Unii Europejskiej

Vendo Park w Koszalinie

Vendo Park w Koszalinie to nowy park handlowy, który cieszy się rosnącą popularnością wśród klientów. Nowe centrum handlowe zostało zbudowane na północy miasta przy skrzyżowaniu ulic Holenderskiej i Władysława IV. Inwestycja została pozytywnie przyjęta przez mieszkańców osiedla Unii Europejskiej. Vendo Park to nowe miejsca pracy, jak i bliskość sklepów dla mieszkańców dynamicznie rozbudowującego się osiedla.

Na terenie Vendo Park w Koszalinie docelowo otwartych zostanie wiele sklepów działających pod popularnymi szyldami. Już teraz okoliczni mieszkańcy mogą robić zakupy m.in. w nowej Biedronce. Wśród popularnych marek, których sklepy już działają, lub wkrótce zostaną otwarte, można wymienić m.in. drogerię Rossmann, Media Expert, Pepco, KiK, Sinsay, Tedi, Action oraz C&A.

Media Expert na terenie Vendo Park Koszalin
Sklep z elektroniką Media Expert na Vendo Park w Koszalinie

Nowe sklepy na Vendo Park w Koszalinie

Nie zawiodą się również właściciele zwierząt, którzy mogą już robić zakupy w nowym sklepie zoologicznym Maxi Zoo. Nowością na koszalińskim rynku jest sklep TEDi oferujący szeroki asortyment produktów w niskich cenach. Równie zróżnicowany asortyment można znaleźć w sklepie Action. Dużym ułatwieniem dla osób odwiedzających Vendo Park jest pojemny parking oraz wygodny dojazd. Położenie parku handlowego w pobliżu zjazdu z drogi S6 jest dodatkowym udogodnieniem dla klientów dojeżdżających spoza Koszalina.

Maxi Zoo na Vendo Park w Koszalinie
Na terenie Vendo Park w Koszalinie znajduje się m.in. drogeria Rossmann oraz sklep zoologiczny Maxi Zoo

Sklepy Leroy Merlin i Meble Agata wkrótce w Koszalinie

Warto wspomnieć, że wkrótce w północnej części Koszalina otwarty zostanie drugi, nieco większy park handlowy Koszalin Power Center. Klienci parku będą mogli zrobić zakupy w jednym z ponad 30 nowych sklepów. Wśród nich znajdzie się m.in. market budowlany Leroy Merlin oraz największy w regionie salon Agata Meble. Pojawią się również sklepy obuwnicze i odzieżowe wielu popularnych marek, również tych należacych do LPP. Tę inwestycję przedstawiamy w jednym z naszych artykułów, który znajdziesz w dziale zakupy w Koszalinie.

Zobacz także:  Sklepy Deichmann w Koszalinie
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl