Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Koszalin Power Center – nowe centrum handlowe w Koszalinie

Koszalin Power Center - nowe centrum handlowe w Koszalinie

Już wkrótce mieszkańcy Koszalina i okolic będą mogli robić zakupy w nowym centrum handlowych powstających w północnej części miasta. Koszalin Power Center to nowoczesny park handlowy, na którego terenie swoją działalność zapowiadają m.in. sklep budowlany Leroy Merlin oraz Meble Agata. Kompleks handlowy Koszalin Power Center będzie najnowocześniejszym obiektem tego typu w naszym regionie.

Koszalin Power Center, nowe centrum handlowe w Koszalinie będzie zlokalizowane tuż przy drodze ekspresowej S6. Wraz z Vendo Park, jest to już kolejna duża inwestycja powstająca północnej części miasta. Koszalin Power Center będzie zbudowany w formule tzw. retail parku. Oznacza to, że każdy ze sklepów będzie miał oddzielne wejście z zewnątrz. Całość dopełni duży parking dla ponad tysiąca samochodów.

Jakie sklepy będą działały w Koszalin Power Center?

Na terenie nowego parku handlowego w Koszalinie swoją działalność zapowiada market budowlany Leroy Merlin. Będzie to największy obiekt handlowy zlokalizowany na terenie nowej inwestycji, a jego powierzchnia wyniesie niebagatelne 12 tys. metrów kwadratowych. Leroy Merlin w Koszalinie będzie trzecim, dużym marketem budowlanym działającym w mieście i z pewnością będzie stanowił konkurencję dla Castoramy oraz Bricomarche.

Drugim co do wielkości sklepem na terenie parku handlowego będzie salon meblowy Agata – jego powierzchnia wyniesie około 10 tys. metrów kwadratowych. Sklep Agata w Koszalinie będzie największym sklepem marki w promieniu wielu kilometrów. Z dużym prawdopodobieństwem na terenie parku handlowego powstanie również nowy sklep Lidl.

Na chwilę obecną pełna lista sklepów, które znajdą się na terenie Koszalin Power Center, nie jest niestety jeszcze znana. Do dyspozycji najemców pozostaje 30 lokali handlowych. Z pewnością wśród sklepów pojawią się znane marki odzieżowe oraz obuwnicze. Nowy obiekt będzie stanowił konkurencję dla już istniejących galerii handlowych w Koszalinie: Forum oraz EMKA.

Kiedy otwarcie Koszalin Power Center?

Otwarcie Koszalin Power Center zapowiadano na początek 2022 roku. W związku z pandemia, termin otwarcia nowego centrum handlowego w Koszalinie zostanie prawdopodobnie przesunięty. O pojawiających się doniesieniach na temat planowanej daty otwarcia parku handlowego będziemy informować na bieżąco.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać