Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Koszalin Power Center – kiedy otwarcie? Jakie sklepy znajdą się na terenie nowego parku handlowego w Koszalinie?

Koszalin Power Center - nowe centrum handlowe w Koszalinie

Już wkrótce mieszkańcy Koszalina i okolic będą mogli robić zakupy w nowym centrum handlowych powstających w północnej części miasta. Koszalin Power Center to nowoczesny park handlowy, na którego terenie swoją działalność zapowiadają m.in. sklep budowlany Leroy Merlin oraz Meble Agata. Kompleks handlowy Koszalin Power Center będzie najnowocześniejszym obiektem tego typu w naszym regionie.

Koszalin Power Center, nowe centrum handlowe w Koszalinie będzie zlokalizowane tuż przy drodze ekspresowej S6. Wraz z Vendo Park, jest to już kolejna duża inwestycja powstająca północnej części miasta. Koszalin Power Center będzie działał w formule tzw. retail parku. Oznacza to, że każdy ze sklepów będzie miał oddzielne wejście z zewnątrz. Całość dopełni duży parking dla ponad tysiąca samochodów.

Jakie sklepy będą działały na terenie Power Center w Koszalinie?

Na terenie nowego parku handlowego w Koszalinie swoją działalność zapowiada market budowlany Leroy Merlin. Będzie to największy obiekt handlowy zlokalizowany na terenie nowej inwestycji. Jego powierzchnia wyniesie niebagatelne 12 tys. metrów kwadratowych. Leroy Merlin w Koszalinie będzie trzecim, dużym marketem budowlanym działającym w mieście i z pewnością będzie stanowił konkurencję dla Castoramy oraz Bricomarche.

Drugim co do wielkości sklepem na terenie parku handlowego będzie salon meblowy Agata – jego powierzchnia wyniesie około 10 tys. metrów kwadratowych. Sklep Agata w Koszalinie będzie największym sklepem marki w promieniu wielu kilometrów. Z dużym prawdopodobieństwem na terenie parku handlowego powstanie również nowy sklep Lidl.

Na chwilę obecną pełna lista sklepów, które będą otwarte na terenie koszalińskiego Power Center, nie jest niestety jeszcze znana. Do dyspozycji najemców pozostaje 30 lokali handlowych. Z pewnością wśród sklepów pojawią się znane marki odzieżowe oraz obuwnicze. Pojawiają się doniesienia, że wkrótce klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie Sinsay, Cropp oraz House. Wspomina się również o dużych sklepach obuwniczych polskich marek. Nowy obiekt będzie stanowił konkurencję dla już istniejących galerii handlowych w Koszalinie: Forum oraz EMKA. Czy wobec tego wkrótce niektóre z popularnych marek znikną z istniejących już koszalińskich centrów handlowych?

Zobacz także:  KFC w Koszalinie - gdzie są restauracje i jakie są godziny otwarcia?

Kiedy otwarcie Koszalin Power Center?

Otwarcie Koszalin Power Center zapowiadano na początek 2022 roku. W związku z pandemia, termin otwarcia nowego centrum handlowego w Koszalinie zostanie prawdopodobnie przesunięty. O pojawiających się doniesieniach na temat planowanej daty otwarcia parku handlowego będziemy informować na bieżąco. Niemniej liczymy na to, że zakupy w wielu sklepach będzie można zrobić już w 2022 roku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Uwaga, materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl