Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Centrum handlowe Forum w Koszalinie – sklepy, lokalizacja, godziny otwarcia

Galeria handlowa Forum w Koszalinie

Centrum handlowe Forum to największa galeria handlowa w Koszalinie. Centrum handlowe zajmujące powierzchnię 55 000 m² zostało oddane do użytku pod koniec 2008 roku. W międzyczasie obiekt zmieniał właściciela, a wcześniej działał wcześniej pod szyldem Atrium. Jak dojechać do centrum handlowego Forum w Koszalinie? Jakie sklepy i restauracje znajdują się w galerii? W jakich godzinach CH Forum Koszalin jest otwarte? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

Gdzie jest zlokalizowane centrum handlowe Forum w Koszalinie?

Centrum handlowe Forum w Koszalinie znajduje się przy ulicy Paderewskiego 1 w południowej części miasta. Galeria jest dobrze widoczna z ulicy Gnieźnieńskiej, będącej jedną z głównych arterii miasta. Do CH Forum Koszalin można dojechać wygodnie samochodem. Pojemny parking (podziemy, naziemny oraz na dachu centrum handlowego) może pomieścić łącznie nawet 1600 pojazdów. W okolicach galerii handlowej znajdują się ponadto przystanki autobusowe, a także stacja Koszalińskich Rowerów Miejskich.

Centrum Handlowe Forum Koszalin
Centrum handlowe Forum jest dobrze widoczne z ulicy Gnieźnieńskiej
Główne wejście do centrum handlowego Forum w Koszalinie
Przed głównym wejściem do CH Forum Koszalin znajduje się duży parking

W jakich godzinach jest otwarte centrum handlowe Forum w Koszalinie?

Godziny otwarcia centrum handlowego Forum w Koszalinie są bardzo długie. Od poniedziałku do soboty największa koszalińska galeria handlowa jest czynna od 9:00 rano do 21:00 wieczorem. Godziny otwarcia w niedziele są nieco krótsze, a centrum handlowe jest wówczas czynne od 10:00 do 20:00. Warto wspomnieć, że godziny otwarcia poszczególnych sklepów, restauracji i puntków usługowych znajdujących się w galerii mogą nieco się różnić i być krótsze od pełnych godzin otwarcia samego centrum handlowego.

Sklepy w centrum handlowym Forum w Koszalinie

W koszalińskim Forum znajduje się ponad 110 lokali handlowo-usługowych. Swoje sklepy w galerii posiada wiele znanych marek odzieżowych. Klienci mogą zrobić zakupy m.in. w Reserved, H&M, C&A, Cropp, Mohito, Monnari, New Yorker, House, Sinsay oraz YES. Duży wybór jest również w przypadku sklepów obuwniczych – w Forum znajdziemy sklepy m.in. CCC, Deichmann, ECCO, Wojas oraz Ryłko.

Centrum Handlowe Forum w Koszalinie
Widok z pierwszego poziomu galerii Forum
Pasaż w galerii handlowej Forum Koszalin

W galerii Forum znajduje się ponadto Media Markt, a także sklepy z artykułami do domu Homla oraz Home&YOU. Warto wspomnieć również o innych popularnych markach takich jak Rossmann, Empik, Pepco oraz Adidas. Zakupy spożywcze można zrobić w Tesco. Na terenie centrum handlowego znajduje się ponadto piekarnia, apteka.

Zobacz także:  Black Friday, czyli Czarny Piątek - kiedy wypada w 2022 roku?

Na terenie przynależącym do Forum znajduje się również duży market budowlany Castorama oraz sklep sportowy Decathlon. Warto wspomnieć, że przy Forum w Koszalinie znajduje się ponadto punkt odbioru zamówień z IKEA.

Castorama w Koszalinie
Tuż obok CH Forum w Koszalinie znajduje się sklep budowlany Castorama

Restauracje w Forum Koszalin

W koszalińskim Forum działa 13 lokali gastronomicznych, a w ich ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W specjalnej strefie gastronomicznej działalność prowadzi m.in. Pizza Hut, Berlin Doner Kebab, Pierogarnia, Silver Dragon, North Fish, Express Marche, Furore, McDonald’s, Burger King oraz KFC. Ponadto świeżo wyciskany sok można zakupić w Soko, a lodów i innych deserów skosztować w lodziarni Grycan lub kawiarni SO! Coffee.

Galeria Forum w Koszalinie nosiła dawniej nazwę Atrium
Galeria Forum w Koszalinie wcześniej nosiła nazwę Atrium

Siłownia i kino w koszalińskim Forum

Poza zakupami, klienci odwiedzający galerię handlową mogą skorzystać z siłowni sieci Zdrofit lub obejrzeć film w jednej z sześciu sal kinowych Multikina. Siłownia Zdrofit w Forum jest jedną z najlepiej wyposażonych w Koszalinie. Z kolei Multikino jest obecnie największym kinem działającym w naszym mieście.

Więcej informacji o centrum handlowym Forum w Koszalinie można znaleźć na stronie forum-koszalin.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia działu zakupy w Koszalinie. Opisujemy tam również inne centra handlowe zlokalizowane na terenie naszego miasta, takie jak Galeria Emka, Galeria Kosmos, Vendo Park Koszalin, czy też Koszalin Power Center.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać

error: Materiały chronione prawem autorskim! KoszalinCity.pl