Ciasteczka & Polityka Prywatności
Nasza strona wykorzystuje ciasteczka w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie [czytaj więcej]

Galerie handlowe w Koszalinie – Forum i EMKA

Galeria handlowa Forum w Koszalinie

Jeśli planujesz zakupy w Koszalinie, zdecydowanie warto wybrać się do jednej z dwóch galerii handlowych działających w mieście – Forum lub EMKA. Galeria Forum, zlokalizowana w południowej części miasta, to największe centrum handlowe w Koszalinie. Nieco mniejsza EMKA znajduje się jednej z północnych dzielnic. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać się na zakupy do jednej z dwóch galerii handlowych zlokalizowanych w Koszalinie.

Galeria handlowa Forum w Koszalinie

Adres: ul. Paderewskiego 1, 75-736 Koszalin
Godziny otwarcia: 09:00-21:00 (poniedziałek-sobota), 10:00-20:00 (niedziela)

Galeria Forum to największa galeria handlowa w Koszalinie. Centrum handlowe zajmujące powierzchnię 55 000 m² zostało oddane do użytku pod koniec 2008 roku. W międzyczasie obiekt zmieniał właściciela i działał pod szyldem Atrium. Galeria Forum jest zlokalizowana w południowej części miasta. Pojemny parking (podziemy, naziemny oraz na dachu centrum handlowego) może pomieścić łącznie nawet 1600 samochodów.

Sklepy w centrum handlowym Forum w Koszalinie

W koszalińskim Forum znajduje się ponad 110 lokali handlowo-usługowych. Swoje sklepy w galerii posiada wiele znanych marek odzieżowych. Klienci mogą zrobić zakupy m.in. w Reserved, H&M, C&A, Cropp, Mohito, Monnari, New Yorker, House, Sinsay oraz YES. Duży wybór jest również w przypadku sklepów obuwniczych – w Forum znajdziemy sklepy m.in. CCC, Deichmann, ECCO, Wojas oraz Ryłko.

W galerii Forum znajduje się ponadto Media Markt, a także sklepy z artykułami do domu Homla oraz Home&YOU. Warto wspomnieć również o innych popularnych markach takich jak Rossmann, Empik, Pepco oraz Adidas. Zakupy spożywcze można zrobić w Tesco, a na terenie centrum handlowego znajduje się ponadto piekarnia i apteka.

Zobacz także:  Sklepy Kaufland w Koszalinie

Na terenie przynależącym do Forum znajduje się również duży market budowlany Castorama oraz sklep sportowy Decathlon. Warto wspomnieć, że przy Forum w Koszalinie znajduje się ponadto punkt odbioru zamówień z IKEA.

Castorama w Koszalinie

Restauracje w Forum Koszalin

W koszalińskim Forum działa 13 lokali gastronomicznych, a w ich ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W specjalnej strefie gastronomicznej działalność prowadzi m.in. Pizza Hut, Berlin Doner Kebab, Pierogarnia, Silver Dragon, North Fish, Express Marche, Furore, McDonald’s, Burger King oraz KFC. Ponadto świeżo wyciskany sok można zakupić w Soko, a lodów i innych deserów skosztować w lodziarni Grycan lub kawiarni SO! Coffee.

Siłownia i kino w koszalińskim Forum

Poza zakupami, klienci odwiedzający galerię handlową mogą skorzystać z siłowni sieci Zdrofit lub obejrzeć film w jednej z sześciu sal kinowych Multikina. Siłownia Zdrofit w Forum jest jedną z najlepiej wyposażonych w Koszalinie. Z kolei Multikino jest obecnie największym kinem działającym w mieście.

Więcej informacji o centrum handlowym Forum w Koszalinie można znaleźć na stronie forum-koszalin.pl.

Galeria handlowa EMKA w Koszalinie

Adres: Jana Pawła II 20, 75-452 Koszalin
Godziny otwarcia: 9:00-21:00 (poniedziałek-sobota), 10:00-20:00 (niedziela)

Galeria handlowa EMKA w Koszalinie działa od 2002 roku i jest najstarszym tego typu obiektem w mieście. Powierzchnia użytkowa Galerii EMKA wynosi 22 000 m², a na jej terenie zlokalizowanych jest 70 lokali handlowych. Tuż przy galerii znajduje się duży parking mogący pomieścić nawet 550 samochód. Na dwóch kondygnacjach galerii klienci mogą zrobić zakupy w sklepach wielu popularnych marek.

Sklepy odzieżowe w galerii EMKA

Na liście najpopularniejszych marek odzieżowych posiadających swoje sklepy w koszalińskiej galerii EMKA znajduje się między innymi H&M, Big Star, Monnari, Carry, Sinsay oraz 4F. W popularnej Emce jest również sklep obuwniczy Deichmann oraz CCC, a klienci mogą robić zakupy także w popularnym Pepco oraz sklepie Smyk. Na terenie galerii EMKA znajduje się również market spożywczy Stokrotka oraz piekarnia.

Zobacz także:  Vendo Park w Koszalinie - nowy park handlowy na os. Unii Europejskiej

Restauracje w galerii handlowej EMKA

W galerii EMKA znajduje się również kilka lokali gastronomicznych. Klienci mogą zamówić m.in. pizzę w Domino’s, lub kebaba w Berlin Doner Kebab. W restauracji Shanghai można skosztować przysmaków kuchni azjatyckiej, a w Czerwonej Fasoli – meksykańskiej i teksańskiej.

Więcej informacji o galerii handlowej EMKA w Koszalinie oraz pełną listę sklepów i lokali usługowych można znaleźć na stronie emka.pl.

Koszalin Power Center – nowe centrum handlowe w Koszalinie

Warto wspomnieć, że w Koszalinie wkrótce otwarte zostanie trzecie centrum handlowe – Koszalin Power Center. Nowy obiekt handlowy powstaje w północnej części miasta, tuż przy drodze S6. Centrum handlowe będzie działało na zasadzie retail parku. Na terenie Koszalin Power Center swoją działalność zapowiada m.in. sklep budowlany Leroy Merlin oraz Meble Agata. Mieszkańcy Koszalina będą mogli robić również zakupy w nowo otwartym na terenie parku handlowego sklepie Lidl.

Galerie handlowe w Koszalinie

Jeśli chcesz wybrać się na zakupy w Koszalinie, warto odwiedzić jedną z dwóch działających na terenie miasta galerii handlowych. Duży parking, wygodny dojazd oraz długa lista sklepów to zalety zarówno galerii Forum, jak i EMKA. Liczba obiektów handlowo-usługowych działających w centrum handlowym Forum jest nieco większa, niż w Emce.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Warto przeczytać